PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38203}
6,6 21 741
ocen
6,6 10 1 21741
7,3 3
oceny krytyków
JAG Wojskowe Biuro Śledcze
powrót do forum serialu JAG - Wojskowe Biuro Śledcze

Czy ktoś oglądał ostatni sezon i ostatni odcinek JAG. Była tam scena rzutu monetą ( ktoś miał ustąpić Harm lub Sara) wiecie kto? Ja nie wiem co tej monety było rewersem a co awersem :/. Czy jakaś stacja polska nadała wszystkie sezony?

G81

Nie wiadomo, jak się skończyło, ponieważ moneta nie zdążyła upaść. Widać tylko jak Bud ją podrzuca, moneta okręca się w powietrzu i w tym momencie jest zakończenie odcinka. Jeśli się nie mylę, to w Polsce wyemitowano sezony 1-8, bez 9 i 10.

ocenił(a) serial na 9
Visenna_ulotki_filmowe

a czy jest w ogóle dvd -ale polski lektor? Bo z tego co wiem to są tylko angielskie

Visenna_ulotki_filmowe

9. i 10. sezon też były w Polsce. Tvn 7 puścił cały serial ;).

ocenił(a) serial na 10
G81

ja myślę, że bylo takie zakończenie, bo zostawili sobie otwartą furtkę, że zrobią kontynuację albo coś w tym stylu :)

ocenił(a) serial na 9
kim254

to jak już wiedzieli,że już nie będzie kontynuacji to mogli oficjalną notkę dać;))). Bo nie wiadomo gdzie spędzą resztę życia Mac i Harm. Pytanie inne czy po tylu "przejściach" uda im się stworzyć udany związek czy może jakaś terapia ;)))

ocenił(a) serial na 10
G81

tego to ja nie wiem :D Ja to bym z chęcią ich zobaczyła znowu :)

ocenił(a) serial na 9
kim254

ja również, szkoda, że nie ma DVD z polskim:)

G81

Ze 3 - 4 lata temu tvn 7 puszczał wszystkie 10 sezonów. Całą serię powtórzyli 2 razy ;).

G81

Universal Channel pokazuje teraz sezon 10. :)

ocenił(a) serial na 9
martins_92

Jest info w serialu NCIS LOS ANGELES że im nie wyszło a szkoda

ocenił(a) serial na 7
G81

Wg opisu z Wiki:
Wynik rzutu monetą został ostatecznie ujawniony w finale dziesiątego sezonu NCIS : Los Angeles w 2019 roku , „ False Flag ” , w którym wystąpili zarówno David James Elliott, jak i Catherine Bell. Mac wygrał rzut monetą, a Harm zrezygnował ze służby i przeniósł się z nią do San Diego, ale później wspólnie zakończyli swój związek, a Harm ponownie dołączył do marynarki wojennej i obecnie służy jako XO (fikcyjnego) lotniskowca USS Allegiance . Mac opuścił piechotę morską, aby służyć jako łącznik USMC z Sekretarzem Stanu , obejmując stanowisko cywilne w Departamencie Stanu USA. Harm i Mac nie widzieli się od 9 lat, dopóki nie odbyli ze sobą wideokonferencji na temat swoich nowych ról. W premierze jedenastego sezonu Harm i Mac ponownie spotykają się osobiście, obejmują się, a później wznawiają dyskusję na temat ich związku, po raz kolejny bez dochodzenia do żadnych wniosków.

siepu

od dzisiaj JAG leci na Metrze ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones