PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95293}

Jaś Fasola

Mr. Bean
7,5 70 725
ocen
7,5 10 1 70725
7,9 7
ocen krytyków
Jaś Fasola
powrót do forum serialu Jaś Fasola

Żałosny serial

ocenił(a) serial na 4

Fakt, niektóre momenty są śmieszne, ale większość jest tak żałosnych, że aż szkoda patrzeć.

ocenił(a) serial na 10
masachiko

Ja bardzo lubię Jasia Fasole od bowiem 1994 roku gdy po raz pierwszy zobaczyłem go 25 grudnia 1994 o godzinie 15.30 na Programie Drugim odcinek Wesołych świąt do dziś mam nagrane na kasecie VHS,i zawsze miło wspominam ten serial.

ocenił(a) serial na 7
psiara1994

Nie wiem, kobieto o co Ci chodzi. Jednych Fasola śmieszy innych nie. Jeśli szanowałabyś gusta innych to nie pisałabyś, że serial jest żałosny, a może raczej, że Ciebie nie śmieszy. Poza tym, dla fanów Jasia, Twoja wypowiedź może być bezsensowna i równie dobrze mogą Ci odpowiedzieć to samo co Ty innym - że jak się nie ma nic sensownego do powiedzenia, to lepiej się nie odzywać.

ocenił(a) serial na 7
psiara1994

Poza tym (wiem, że to trochę ad hominem), jak widzę, że ktoś uważa Gladiatora, Sanctum tudzież Dirty Dancing 2 za arcydzieła, to ja już wiem, że bynajmniej nie mamy z taką osobą zbieżnych gustów filmowych.

psiara1994

Przyznam że nieraz nie da się patrzeć na poczynania fasoli .Jeśli on ci tak się nie podoba spróbuj zobaczyć czarną żmiję o ile już nie widziałaś .

użytkownik usunięty
psiara1994

Niestety troche się musze zgodzić z tą opinia , daje 6/10 i nie więcej

ocenił(a) serial na 8
psiara1994

To nie patrz.

ocenił(a) serial na 10
Sanderus

wlasnie :)

użytkownik usunięty
psiara1994

Bla,bla bla Polskę zbaw,usuń konto i nie wypowiadaj się na tematy,o których nic nie wiesz.Bla,bla,bla 9/10

ocenił(a) serial na 8
psiara1994

Rocznik przy nicku mówi sam za siebie. Najpierw trzeba obejrzeć w swoim życiu trochę filmów i seriali a potem sie wypowiadać. Żałosne to jest 90% produktów polskiej kinematografii. Ja jestem miłośnikiem wyspiarskiego (nie tylko brytyjskiego) humoru i takie seriale jak: Allo Allo, Father Ted, My Family, czy Jaś Fasola a ostatnio również Mrs Brown's Boys są jednymi z moich ulubionych. W sumie to polubiłem je na długo przed osiedleniem się w UK. Może dlatego, że wyspiarze są inni i mają inne poczucie humoru niż Polacy. Oni lubią sarkazm, czarny humor, autoironię i nie ma dla nich tematów tabu tak jak w katolickiej Polsce. Po prostu ''walą prosto z mostu'' i tyle.

ocenił(a) serial na 10
mbm8

Zgadzam sie w zupełności.

psiara1994

Inne czasy, inna mentalność. Jak wielu z nas oglądało ten serial, Ciebie nie było pewnie jeszcze w planach. Żeby nie było, to nie dyskryminuję wieku, ale żyjąc 20 lat temu miałabyś inne zdanie. Dla mnie ten serial dalej trzyma poziom. Jeśli zdajesz się na krytykę, niech ona będzie konstruktywna. Nie pisz swoich odczuciach. Jeśli Tobie się nie podoba scena "z fotelem na aucie", to ma się nie podobać milionom ludzi? Taką głupią ocenę możesz zachować dla siebie, po co zakładałaś temat? Nie podoba się, nie oglądaj, proste. Temat do śmietnika, bo opinia "to jest żałosne" bez uzasadnienia jest żałosna. :)

psiara1994

Kwestia gustu . Mnie śmieszą tanie dowcipy o relacjach damsko-męskich .

ocenił(a) serial na 4
psiara1994

Ehh, widzę za dużo fanów Mr. Bean'a, wycofujemy się :X

ocenił(a) serial na 4
Fifarafa99

hahaha :D

ocenił(a) serial na 4
psiara1994

Zarządzam odwrót taktyczny :D

ocenił(a) serial na 4
Fifarafa99

blog: "Przemyślenia głębokie jak gardło Sashy Grey" buahaha :D rozwaliłaś system :D

ocenił(a) serial na 4
psiara1994

Aha, dzięki. Chyba xD

Fifarafa99

No to po co było atakować... ? Czy ludzie na filmwebie musza być jak komar - jeden, mały, gówno zrobi a bzyczy i denerwuje większych?

psiara1994

To idż obejrzyj sale samobójców gdzie koleś emo popełniający samobójstwo jest sto razy głupi od faceta, który steruje samochodem siedząc w fotelu na dachu.

ocenił(a) serial na 4
mativandamme

Jakoś nie zauważyłam w tym filmie nic głupiego.

ocenił(a) serial na 8
psiara1994

Żałosny, to był Benny Hill. ;)

ocenił(a) serial na 10
psiara1994

Żałosny / żałosna to jesteś ty

ocenił(a) serial na 10
psiara1994

Żałosny. Tak, w pełni się zgadzam. Mój misio też.
Jak można dać misiowi w prezencie oczy?! To prawie tak głupie jak jaskółka z kokosem. Europejska, oczywiście.

ocenił(a) serial na 8
psiara1994

komedie są bardzo specyficzne i każdy komik ma swój unikalny styl :) nie dziwota że jednej osobie ten styl się bardzo spodoba inna uzna go za idiotyzm.

ocenił(a) serial na 9
psiara1994

Hehehehe. Zawsze jak pojawia się taki temat, z jednej strony pojawiają się odpowiedzi przeciwników pełne potępienia dla założyciela, z drugiej założyciel tematu często broni się stwierdzeniem, że o gustach się nie dyskutuje, że każdy ma prawo do wypowiedzi itp. I prawda i nie. O gustach właśnie powinno się dyskutować, z drugiej strony, ajsne, że każdy może się wypowiedzieć. Dochodzi do sytuacji patowej, w któej nikt nie chce zrezygnować ze swojego zdania.
Nie wiem co mam napisać. Uwielbiam Jasia Fasolę, chociaż zdaję sobie sprawę, że to bardzo głupkowaty humor, nie dający nic do przemyślenia. Od razu zwracam uwagę, że nie dlatego, że to humor absurdalny. Ktoś już tu zauważył, że Pytony, to też humor absurdalny, ale z wyższej półki. Zgadzam się z tym, ponieważ wśród skeczy Pytonów, ukryte są głębokie przemyślenia dotyczące człowieczeństwa, u Jasia niestety tego nie ma. I właśnie dlatego nie wiem co powiedzieć, ale i tak Lubie sqrczybyka :)))

ocenił(a) serial na 9
psiara1994

Dr House i 50 pierwszych randek to dla ciebie arcydzieła na 10 to po jaką cholerę bierzesz się za oglądanie fasoli? Jak już jednak obejrzałaś to wystaw co masz wystawić a dyskutuj i komentuj swoje arcydzieła a nie tu wylewasz żale i narzekania. Po co? Żeby zaistnieć? Na fejsbuca idź się polansować.

ocenił(a) serial na 4
Sitek77

Chyba za dużo oglądania Fasoli i innych arcydzieł, już cyferki Ci się mylą widzę.

psiara1994

wypad tandeciaro

ocenił(a) serial na 3
psiara1994

Niech żyją psy. I koty, oczywiście. Na pohybel fasoli. Za długo dyskutujesz, nie warto. Do mnie np. przyczepił się taki jeden, co na każdy niemal mój post ma coś do powiedzenia. Mówi o mnie, że się nie znam, nie rozumiem itd itp. Olałem go.

ocenił(a) serial na 10
psiara1994

Kto tu jest żałosny....

ocenił(a) serial na 9
psiara1994

Według mnie jest to jeden z najlepszych komediowych serialów. Podziwiam Atkinsona za rolę którą odegrał w tym serialu nie wielu umiało by tak zagrać jak on. Szacun dla tego gościa.

ocenił(a) serial na 10
psiara1994

Ten komentarz jest zalosny

psiara1994

Jestem tego samego zdania. Jak mnie Monty Python śmieszy, czy Benny Hill, tak Jaś Fasola ani trochę... To samo zresztą z Jimem Carreyem, czy Cezarym Pazurą. Ani trochę do mnie nie przemawia ta mimika i dla mnie jest to humor podobny do tego, który jest prezentowany w ostatnim czasie w polskich kabaretach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones