PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95293}

Jaś Fasola

Mr. Bean
7,5 70 725
ocen
7,5 10 1 70725
7,9 7
ocen krytyków
Jaś Fasola
powrót do forum serialu Jaś Fasola

Nie podoba mi się.

ocenił(a) serial na 2

Nigdy "Jaś Fasola" mnie nie śmieszył, oglądałam kilka razy, i co? Uśmiechnęłam się, może raz. Jak dla mnie jest żenujące i głupkowate.
2/10.

Chiyano

a ja uwielbiam świetne Brytyjskie poczucie humoru :) jaś fasola i hotel zacisze i Allo Aloo wymiatają :P

Chiyano

wygląda na to że jesteś nieszczęśliwym człowiekiem albo kompletnie nie rozumiesz lekkiego humoru, ewentualnie angielskiego jeśli za trudny

Pysiek33

To, że komuś się nie podoba cokolwiek, nie tylko "Jaś Fasola" nie znaczy, że jest się "nieszczęśliwym człowiekiem", lub innym. Trzeba szanować cudzą opinie, a nie od razu naskakiwać, "bo to nie po mojej myśli", krytykę proponuję zacząć od siebie, zwłaszcza, że Tobie też napewno coś się nie przypada do gustu.

karwasz_twarz

masz racje. mi tez wiele filmowych rzeczy nie przypada do gustu. ale o gustach sie dyskutuje jednak. nie moge znieść słów żenujące i głuklowate do czegos co jest uznawane za kultowe nawet w Polsce i ;okazuje geniusz komiczny Atkinsona.

Chiyano

Znajdź mi drugi serial który może oglądać osoba z każdego zakątka świata bez potrzeby znania obcego języka. Prosty humor to czasami najlepszy humor.

crazy_race

Jaś to klasyk, ale podobno autorytety zmieniają się z dnia na dzień..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones