PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 129
ocen
8,0 10 1 199129
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Podobno mają kręcić OBY .Bo gdy oglądam final serialu szczególnie ostatnie 5 minut to scyzoryk mi się otwiera w kieszeni. Uśmiercić tytulową bohaterkę na którą czekalismy tyle lat zeby ją poznać. ALTERNATYWNE ZAKOŃCZENIE myslę ze będzie szlo z duchem sitcomu jakim jest ten serial ,a nie jak pokazuje oficjalne zakończenie tanim melodramatem.

ocenił(a) serial na 10
spokoluz

Mam nadzieję, ze do czegos takiego nie dojdzie. Jeśli twórcy nakręcą alternatywę to znaczy, ze po prostu nie maja jaj, i zamiast trzymać sie koncepcji którą zaplanowali, uginają się przed kilkoma płaczkami którzy nic z całego serialu nie zrozumieli. Idąc tą drogą nakręćmy alternatywne zakończenia Titanica, Zielonej mili i kilkudziesieciu innych seriali oraz filmów ponieważ według nas zakończenie jest brzydkie.

alan09

To nie ma być zakończenie, które ma na celu zmienianie całej koncepcji serialu, dla mnie to będzie na zasadzie ciekawostki i nagrody pocieszenia

ocenił(a) serial na 8
smiles

Całkiem się z Tobą zgadzam, tylko jedno mnie zastanawia otóż powieadziane jest że żona Teda umarła 6 lat temu czyli gdzieś około 4 sezonu. Chyba że te 8 sezonów dzieje się w 6 lat. Al

ocenił(a) serial na 6
truman5

Umarła 6 lat temu, ale ile lat mają dzieci, którym to opowiada? A ile miały w 9 sezonie? A?
Niestety od ósmego sezonu serial ciężkostrawny.

alan09

Możesz oficjalnie uznać, że twórcy nie mają jaj, bo potwierdzili, że będzie alternatywne zakończeni i że znajdzie się ono na DVD. Myślę, że chcą na tym zarobić. Tak czy inaczej, oficjalnie zapowiedzieli alternatywne zakończenie na swoich Tweeterach i na FB.
Mnie to już nawet nie interesuje, tak skopali to zakończenie, że na pewno nie dam im więcej zarobić i nie kupię tego DVD z innym zakończeniem.

ocenił(a) serial na 8
spokoluz

Chwila, że niby cię to zakończenie zaskoczyło? Świetnie wpasowało się w całą historię i nadało sens opowieści. No bo serio, jak myślisz po co Ted opowiadał swoim dzieciom o tym jak poznał ich matkę? Ot, anegdotka? Mogłoby tak być, gdyby historia miała kilka odcinków. A że cały serial był na tym zbudowany, to logicznym wydaje się, że miał ku temu jakiś powód. Zresztą, zawsze śmieję się z fanów plączących nad zakończeniami seriali, bo jest to absolutny standard w każdej serii - w mniejszym lub większym stopniu. Deal with it.

ocenił(a) serial na 8
spokoluz

A nie sądzicie, że alternatywne zakończenie to takie trochę przyznanie się do błędu? Widział ktoś może jakieś dane jak się rozkradają głosy przeciwników i zwolenników zakończenia? Jeśli więcej przeciwników to myślę, że moja teoria zyskałaby potwierdzenie:)

ewelaaa1

tak z ciekawości, wgl to zrobił ktoś kiedykolwiek i jakiekolwiek ALTERNATYWNE zakończenia filmów/seriali itd ?
zastanawiam się nad tym, bo jeszcze z czyms takim się nie spotkałam :P

ocenił(a) serial na 6
KonikiPony

Co to jest "wgl"? Wiem, że ludzie już nie potrafią poprawnie napisać "w ogóle", ale taką abominację tworzyć? Ech.

Alternatywne zakończenie możesz znaleźć np. w filmie "Efekt motyla". (o czym poniżej)

SPOILER:

W jednym zabija się przy porodzie (pępowiną), a w drugim jako młody chłopak odrzuca swoją ukochaną słowami "Nienawidzę Cię [...]", a na koniec mijają się w tłumie. Oczywiście obie wersje różnią się kilkoma innymi scenami, z których wynikają te zakończenia.

ocenił(a) serial na 9
Cogo

"Abominacja" - dobre, ubawiłam się, bo to chyba tylko dla popisu było, nie na poważnie?!

ocenił(a) serial na 9
KonikiPony

alternatywne zakończenie było tez w filmie "Jestem legendą"

ocenił(a) serial na 8
spokoluz

To zakończenie jest znakomite, wyjaśnia wiele kwestii przewijających się przez cały czas w serialu (jak chociażby ten http://www.youtube.com/watch?v=d9Q-rW433l0 ), nie jest typowym, kiczowatym happy endem pod tytułem "żyli długo i szczęśliwie", tylko twórcy pokusili się o nieco oryginalności i pomysłowości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones