PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 129
ocen
8,0 10 1 199129
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Jest już oficjalne alternatywne zakończenie z wersji DVD w internecie

ocenił(a) serial na 8
mateuszwsn

Są tez może gdzieś te wycięte sceny z finału?

gawlacki

tak są.. chociażby na yt jest końcówka. w skrócie nie postarali się ;) a mówili że mają materiał by zrobić alternatywną końcówkę, a tu widzę tylko cięcie w odpowiednim momencie. ;)
/watch?v=T8WbuXY4Iws

ocenił(a) serial na 8
jotbe007

To alternatywne zakończenie już widziałem, zresztą nie ma tu żadnych wyciętych scen. A tak poza tym bardziej mnie interesuje scena pogrzebu matki oraz rozmowa Teda i Robin w restauracji, których niestety nie było w finale...

gawlacki

aa dzięki. Nawet nie wiedziałem że istnieją takie sceny(rozmowa na pogrzebie etc) na dvd.

ocenił(a) serial na 8
jotbe007

To wiedz, że tych scen uzbierało się aż 18 min. Są tam też Robin Sparkles, "31" dziewczyna Barneya, Lily oddająca Marschalowi kasę za zakład i inne. Wycięty materiał miał się znaleźć w wydaniu DVD razem z alternatywnym zakończeniem, a jako, że już to drugie się pojawiło w sieci...

ocenił(a) serial na 9
mateuszwsn

Tak jak się domysliłem, że tak czy siak zleją przeciwników oryginalnego zakończenia. Nic nowego nie nakręcili, wycieli scenę końcową z Robin, scenę śmierci. I zastąpili zlepkiem scen z poprzednich sezonów. A podkład muzyczny był tak słaby i anty-klimatyczny, że się wręcz śmiałem. Czekam na sceny usunięte. :)

ocenił(a) serial na 8
mateuszwsn

Zakończenie jest jedno. Ted jest z Robin !!!! jupiiiiiiiiiii!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones