PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 077
ocen
8,0 10 1 199077
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Czym zajmuje się Barney Stinson ? pracuje w biurze ale w serialu ciągle nie wiedza czym sie zajmuje to jak?

ocenił(a) serial na 9
damian252

Please

ocenił(a) serial na 7
ManUtd01

co mi tu plisujesz? pytam sie co on robi hę??

ocenił(a) serial na 7
damian252

Cytując wikipedię
Pracuje dla dobrze prosperującego GNB (Goliath National Bank), w którym zajmuje stanowisko "PLEASE" [P-provide, L-legal, E-exculpation, A-and, S-sign, E-everything] czyli "Zapewniaj Usprawiedliwienie I Podpisuj Wszystko".

To zresztą było wyjaśnione w ostatnim sezonie, więc zgaduje że nie obejrzałeś wszystkich odcinków

ocenił(a) serial na 7
kudlaty_18

nie nie widzialem wszystkich jestem w trakcie;p dzieki

ocenił(a) serial na 9
damian252

Musiałeś się już rzucać a ci powiedziałam przecież dobrze. Po za tym tym pytaniem zwaliłeś sobie oglądanie,

ocenił(a) serial na 7
ManUtd01

wlasnie bardzo faajnie ze powiedzial bo niechce mi sie i tak wszystkiego oglądac bo po jakims czasie robi sie nudnawe;p ahhah obczaiłem ostatni odcinek i mi wystarcza hahah

użytkownik usunięty
damian252

Jak można nie obejrzeć wszystkich odcinków i od razu skoczyć do finałowego? -,-

Finał to esencja wszystkiego, nie wyobrażam sobie nie zobaczenia któregokolwiek odcinka przed zakończeniem całego serialu :)

ocenił(a) serial na 7

widzialem jakąś polowe odcinkow i zwyczajnie zaczynał serial przynudzac a nie cierpie nie wiedziec jak sie skonczy serial;p 2 gwiazdki zabrałem ;p ilez odcinkow mozna oglądac jak facet ma maslane oczy do jakiejs babki to mnie znudziło ale serial jest spoko

użytkownik usunięty
damian252

No ale to tak jak byś oglądał film, i byś przewinął go do końca bo zaczął Cię nudzić, przewinął, żeby zobaczyć jak się kończy.

ocenił(a) serial na 7

no i co z tego po nie wiem ilu 50 odcinkach korcilo mnie zobaczyc i juz ja nie mam z tym problemu ;p

ManUtd01

"Please" - to uważasz za pełnowartościową odpowiedź na pytanie 'czym zajmuje się Barney'? Co więcej, zadane przez osobę, która później jeszcze dodaje, że jest w trakcie oglądania. Gratuluję.

ocenił(a) serial na 8
ManUtd01

hahaha :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones