PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 115
ocen
8,0 10 1 199115
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Czy nie rozumiecie, ze w tej opowiesci tak na dobra sprawe nie chodzi o matke a o Robin? Ze Tracy zostala potraktowana tak a nie inaczej bo to nie o niej byl ten serial (pomimo tytulu)? A dzieciaki zareagowaly tak a nie inaczej bo gdy Tracy zmarla, one byly jeszcze male a Robin znaja od zawsze, na pewno ja kochaly, byla czestym gosciem u nich w domu wiec dlatego sie ucieszyly gdy Ted postanowil do niej pojsc i wyznac swe uczucia.

Obejrzalam jeszcze raz wszystkie sezony HIMYM od poczatku znajac juz zakonczenie i wtedy to wszystko jeszcze bardziej nabralo dla mnie sensu. Ted i Robin od zawsze sie kochali jednak zawsze cos stawalo na drodze do ich szczescia.

Osobiscie bardzo sie ciesze, ze Ted i Robin sie zeszli. Od poczatku im kibicowalam :)

ocenił(a) serial na 7
karina_35

Do zakończenia nic nie mam. Nie podoba mi się tylko jak to wszystko się działo w ostatnich dwóch odcinkach. Jak dla mnie zdecydowanie za szybko, ideałem było by zrobienie jeszcze jednego odcinka i rozbicie zakończenia na 3 odcinki.

ocenił(a) serial na 9
karina_35

mysle ze rozumiemy ze w tej opowiesci chodzi o Robin. I o LiLy troche... no moze jeszcze troche o Teda. No dobra o Marschala, ok tez Barneya.

A moze o ich wszystkich razem, osobiscie nie sadze ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones