PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 064
oceny
8,0 10 1 199064
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę
ocenił(a) serial na 8
Request_

Robin. Zdecydowanie.

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
krzysztof01peisert

Oczywiście lubię wszystkich

Request_

Robin.

ocenił(a) serial na 9
Request_

Robin... Cały czas zmienia zdanie i sama nie wie czego chce, co chwilę zmienia chłopaka, zaprzecza sama sobie.

Request_

Lily

ocenił(a) serial na 10
Request_

Lily jest najbardziej irytującą postacią. Mój ranking 1.Barney 2.Robin 3.Marshall 4.Ted 5.Lilly

ocenił(a) serial na 7
Request_

Barney. Miał swoje śmieszne momenty, ale na dłuższą metę denerwujący i wtórny

ocenił(a) serial na 8
Request_

zdecydowanie Robin :/

Request_

Robin! Tak mnie drażni, że przestałam oglądać ten serial

Request_

Lily, denerwująca baba

Request_

Robin zdecydowanie. Za chory charakter.

Taka typowa Pani Egoistka, która w ważnych momentach zawsze stawiała na siebie. Olewając przyjaciół, partnerów, Teda, Barneya.

Robiła nadzieję Tedowi, Barneyowi, olała ich jak śmieci.

W dodatku jak Barney/Ted mieli jakąś kobietę, to już robiła akcje zazdrości, sukowate zagrywki w stronę ich partnerek. Taka toksyczna przyjaciółka, która nie lubi jak jej dawni adoratorzy mają kogoś bo oznacza to mniej uwagi dla niej z ich strony.

Nieraz przez nią i głupotę Teda miałem ochotę skończyć serial. Nie dziwię się Lily i Marshallowi, że mieli dość tego, że Ted jak piesek chciał ciągle Robin.

Oficjalne zakończenie było idiotyczne. Ted czekający tyle lat na miłość, znajduje ją, jest im świetnie i pasują do siebie świetnie. A potem umiera za jakiś czas w młodym wieku? :/ No i of course powrót do tej *cenzura* Robin. Zero szacunku do własnej osoby, jak typowy śmieć upadla się dla kogoś, kogo interesowała tylko swoja kariera i wygody.

ocenił(a) serial na 8
Request_

Lily jest beznadziejna. Z tym swoim manipulowaniem, piciem, totalnym zadłuzeniem i nieodpowiedzialnością. Marshall za dobry chłop dla Niej.

ocenił(a) serial na 6
Request_

Barney. Zdecydowanie.

Request_

Ted, czasem jego kretyńskie zachowanie mnie żenowało :D

Request_

Oczywiste że Ted

Request_

Chyba najbardziej Teda/Robin. Teda za niemęskość, Robin za egoizm. A ulubiony to Barney i Maeshall.

Request_

Najmniej Robin, najlepszy Marshall.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones