PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 115
ocen
8,0 10 1 199115
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Więc tak - jak można się domyślić, postanowiłem założyć ten temat, by wszyscy użytkownicy mogli z Waszą pomocą dowiedzieć się, jaki numer i z jakiego sezonu jest odcinek, który ich interesuje.

Pozwolicie, że zadam pierwsze pytanie - jaki numer i z jakiego sezonu jest odcinek, w którym Ted zabiera dziewczynę na bodajże dwuminutową randkę?

ocenił(a) serial na 8
Azkeel

3x13 Ten Sessions

lipa3000

ocena:1 a odpowiadasz bezbłędnie :)

ocenił(a) serial na 7
Angela4b

Niezła!

ocenił(a) serial na 7
lipa3000

w którym odcinku występuje motyw z serialu The wire,chodzi mi o Lilly ktora utozsamili z postacia Omara ;)

ocenił(a) serial na 7
lipa3000

Brawo!

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

To ja szukam odcinka w którym jest pokazany ślub Barney'a I Lily przychodzi spytać się czy Barney na pewno chce ten 'krawat' ?

ocenił(a) serial na 8
Hardkorze_

7x01 The Best Man

ocenił(a) serial na 10
lipa3000

właśnie nie o ten mi chodzi : ) bo ja dopiero jestem w 6 sezonie, a tego odcinka jeszcze nie widziałam. To musiało być w 4 albo w 5, jak Barney był zakochany w Robin.

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

Świetny temat! Szukam odcinka, w którym Lilly mówi z brytyjskim akcentem, a paczka robi interwencję. : O

ocenił(a) serial na 8
He_Jay

4x04 Intervention

ocenił(a) serial na 9
lipa3000

Szit. Najciemniej pod latarnią. :I

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

Wiecie może w którym odcinku Marshall i Lily przeprowadzają się do nowego mieszkania?

ocenił(a) serial na 8
mini me

Chodzi ci o mieszkanie na Long Island?
7x14 46 Minutes

ocenił(a) serial na 7
lipa3000

O cholera....

ocenił(a) serial na 10
mini me

albo jest jeszcze odcinek 3x07 Dowisetrepla, takie tam mieszkanie z krzywą podłogą i różne takie : )

ocenił(a) serial na 7
Hardkorze_

Wiecie w którym odcinku Marshall wyśpiewywał każda czynność jaką robił ?

ocenił(a) serial na 10
RAdek_10

[3x08] Alert.

ocenił(a) serial na 10
Cyanide776

W którym odcinku Barney zakłada się z Lily że zna tricki z restauracji ?

ocenił(a) serial na 8
casper77

7x03 Ducky Tie

ocenił(a) serial na 10
lipa3000

Dzięki !

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

Szukam odcinka w którym Ted przed wyjściem na randkę przez dłuższy czas układał sobie fryzurę przed lustrem (odchodził od niego, po chwili wracając)

ocenił(a) serial na 10
Witak

3x11 The Platinum Rule ?
zasadniczo on układa sobie włosy w co 3 odcinku

ocenił(a) serial na 10
kokiesz

Tak. Dzięki wielkie :)

ocenił(a) serial na 7
kokiesz

Szacun!

ocenił(a) serial na 8
Azkeel

odcinek, w ktorym Marshall odbywa 'walk of shame', po imprezie z tym Japonskim (?) biznesmanem ? :)

ocenił(a) serial na 8
rudaaa_

Sprawdź I'm Not That Guy 3x06

ocenił(a) serial na 8
lipa3000

dzieki:)

Azkeel

ja szukam odcinka, w którym Kevin (chyba to byl on..) myslal że Ted jest gejem. wie ktos moze ? ;)

ocenił(a) serial na 10
aniacyk

dan nie kevin.
5x21

EpicFail

aaah no tak wiedzialam ze ktos od Robin ! wielkie dzieki :)

ocenił(a) serial na 10
aniacyk

Wie ktoś może czy w którymś odcinku leciało "Children of the revolution"?Jeśli tak to prosił bym o tytuł.
Z góry dzięki !

ocenił(a) serial na 10
EpicFail

Nie Dan tylko Don

Hardkorze_

epic fail

Azkeel

a pamięta ktoś odcinek, w którym Barney mylił długość miesięcy i przyszedł do baru przebrany na Halloween dzien wczesniej ?

ocenił(a) serial na 9
aniacyk

Jeśli masz na myśli jak Barney przebrał się za Borata dzień za wcześnie, to jest to SE03E09 "Slapsgiving".

pumpernikiel_2

tak to to dzięki :)

ocenił(a) serial na 8
Azkeel

A w ramach ciekawostek jakbyście się chcieli pobawić przy oglądaniu to w odcinku kiedy:

SPOILER

( Lili i Marshal znajdują prawdziwego sobowtóra Barneya (lekarza-ginekolog) a na końcu odcinka umiera ojciec Marshalla)

PO SPOILERZE:

Pojawia się odliczanie od 50 do 1. W zasadzie co scena na ekranie wkomponowanych jest nawet kilka liczb (np na kubku, zegarze, tv)

ocenił(a) serial na 10
biafra89

http://how-i-met-your-mother.wikia.com/wiki/Bad_News_countdown

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

Ja bym chciał się dowiedzieć w którym odcinku cała grupa poszła do baru a Lily i Marshall byli pokłóceni. :)

ocenił(a) serial na 9
mateusz_bobkowski

uhmm a trochę dokładniej? :D Coś się jeszcze wydarzyło w tym odcinku?

ocenił(a) serial na 10
pumpernikiel_2

Pamiętam że Marshall pokazywał swoje łytki a lily ubrała się w jakieś ciasne ciuchy :)

ocenił(a) serial na 8
mateusz_bobkowski

w którym odc występuje Lucy Hale, jako Katie Scherbatsky ??

ocenił(a) serial na 9
Olkowska

First time in New York SE02E12

ocenił(a) serial na 8
pumpernikiel_2

dzięki wielkie ;-)

ocenił(a) serial na 10
pumpernikiel_2

To nie ten. to 2x03 Brunch. Tam Marshall odsłaniał łydki, a byli pokłóceni o tym jak Lily zrezygnowała ze ślubu.

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

Zobacz 1 post niżej.

ocenił(a) serial na 9
mateusz_bobkowski

aaa xD "Brunch" SE02E03

ocenił(a) serial na 10
pumpernikiel_2

Wielkie dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

Pytanie do dzisiejszego nowego odcinka (16.03.2012) sezon 7 i ten dzisiejszy odcinek co dzieciak "wydymał" Marshala i zrobil impreze w jego domu i sie okazalo ze robin nie jest w ciązy i leciał Kawałek AC/DC - Highway to hell pod koniec jak Ted zrobił niespodzianke Robin?? Który to odcinek jak sie nazywa?

ocenił(a) serial na 8
deres237

Nie rozumiem twojego postu. Dzisiaj (16.03) nie wyszedł żaden nowy odcinek. Najbliższa premiera to 19.03. A odcinek z piosenką AC DC to 7x12 Symphony of Illumination.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones