PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 198 899
ocen
8,0 10 1 198899
7,7 10
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Więc tak - jak można się domyślić, postanowiłem założyć ten temat, by wszyscy użytkownicy mogli z Waszą pomocą dowiedzieć się, jaki numer i z jakiego sezonu jest odcinek, który ich interesuje.

Pozwolicie, że zadam pierwsze pytanie - jaki numer i z jakiego sezonu jest odcinek, w którym Ted zabiera dziewczynę na bodajże dwuminutową randkę?

ocenił(a) serial na 9
natusia168

który to odcinek? ;) http://asset-3.soup.io/asset/7098/8755_3cec.gif

asasella

Sezon 6, odcinek 22 - The Perfect Coctail :)

ocenił(a) serial na 9
madziek_3

dziękuję bardzo! :)

asasella

W jakim odcinku były wspomnienia o piciu różnych trunków i zachowań po ich wypiciu?

apan23

perfect cocktail sezon 6 odcinek 22

ocenił(a) serial na 7
Azkeel

Czy wiecie, w którym odcinku Ted jest w klubie ze striptizem i poznaje jakąś tancerkę i mówi "i tak poznałem waszą matkę" ?:)
oraz podobno jest odcinek, w którym Ted mówi do swoich dzieci "tylko nie mówcie waszej matce" czy ktoś się orientuje?

ocenił(a) serial na 10
uniqecharl

w którym odnicku ted prowadzi wykład w złej sali?

ocenił(a) serial na 8
zadi

zadi, Definitions 5x01

ocenił(a) serial na 10
lipa3000

dzięki

miałem nadzieję zobaczyc tam matkę, ale jej nie dostrzegłem :(

ocenił(a) serial na 10
uniqecharl

s01e09 Belly Full of Turkey - striptizerka Tracy.. nawet imie sie zgadza :)

Tez mi sie wydaje ze jest taki odcinek, ale niestety nie pamietam :(

ocenił(a) serial na 7
natusia168

dziękuję bardzo :)

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

W którym odcinku Ted miał zrobić laskę, którą wcześniej zrobił Barney? Ale nie mógł tego zrobić bo miniaturowy Barney pojawiał się na jej ciele.

ocenił(a) serial na 10
ksz034

s03e04 Little Boys

ocenił(a) serial na 10
natusia168

Dziękuję Natalciu. ;*

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

Zagadka bardziej dla maniaków serialu ;)
Jaki jest znak zodiaku Barneya :)?

ocenił(a) serial na 10
barney23

Hmm.. w serialu nigdy nie dowiedzieliśmy sie kiedy urodził sie Barney.. Przynajmniej dokładna data nie jest znana, bo rok to 1974 lub 1975

ocenił(a) serial na 10
natusia168

Owszem masz rację, ale było powiedziane jaki znak zodiaku ma Barney ;)

ocenił(a) serial na 10
barney23

Oho :D no to mi umknęło.. A widziałam wszystko po kilka razy :D
No cóż.. Może ktoś inny bedzie wiedział :). Jeśli nie to czekam na info kiedy to było powiedziane :)

ocenił(a) serial na 10
natusia168

No cóz, najlepszym się zdarza ;)

barney23

Skorpion? :)

ocenił(a) serial na 10
madziek_3

Brawo ;) Strzał czy wiedza?

ocenił(a) serial na 10
barney23

Który to odcinek???? :D

ocenił(a) serial na 10
natusia168

A nie wolałabyś obejrzeć wszystkich odcinków na nowo i znaleźć sama ;p? a tak powiem Ci że to Sezon 7, odcinek 16 i cała przyjemność szukania minie ;)

barney23

Mam dziwny talent do zapamiętywania różnych szczególików - zwłaszcza tych najmniej potrzebnych w życiu :D A ze znakiem zapytania, bo jednak pamięć bywa zawodna :)

Azkeel

ktoś kojarzy odc gdzie Robin pojechala odwiedzic Lilly i Marshalla tam na Long Island i oni nie chcieli jej wypuścić

ocenił(a) serial na 10
KamilaSzeremeta

Sezon 7, odcinek 18

ocenił(a) serial na 7
Azkeel

pamieta ktos odcinek, w ktorym Marshall czytal paranormale opowiesci z jakiejs ksiazki? jedna miala cos wspolnego z robieniem kanapki

ocenił(a) serial na 10
malwinia

Sezon 7, Odcinek 13

ocenił(a) serial na 8
Azkeel

Który to odcinek, gdzie Marshall, Lily i Ted byli już starsi/starzy i "jedli kanapkę"? Ted chyba zapytał "a gdzie jest moja żona?", czy coś takiego :)

ocenił(a) serial na 10
Daga205

s03e05 How I Met Everyone Else

ocenił(a) serial na 8
natusia168

dzięki :)

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

Odcinek w którym ted zrbił sobie tatuaż z motylkiem

ocenił(a) serial na 10
suit

s03e01

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

W jakim odcinku ojciec Lily wpadł na dłuższą wizytę do niej i Marshalla? Lily była wtedy w ciąży i było to w odcinku, kiedy mieszkali w domu. I coś mi świta, że wtedy wysiadło im światło (albo któreś z nich je wyłączyło?)

ocenił(a) serial na 8
Armell

Odcinek z brakiem światła to "46 Minutes" (7x14)

ocenił(a) serial na 8
Azkeel

Pewnie gdzieś to już było. Ale w którym odcinku Robin zerwała z Tedem? On sie jej zapytał czy go kocha a ona odpowiedziała że nie.

ocenił(a) serial na 10
melka2810

7X17

ocenił(a) serial na 10
zjeboklesny

Oglądałam ostatnio odcinek, w którym jakaś była Barneya (jeśli są błędy w pisowni to sorry), mściła się na nim. Gdy on odchodził na chwilę od dziewczyny ta podchodziła i zniechęcała dziewczynę. Gdy Barney wracał, dostawał w policzek. Na końcu odcinka były pokazane włosy tej dziewczyny, a Ted powiedział, że dokończy ten temat kiedy indziej. Wie ktoś może iedy ujawniono kim była ta dziewczyna?

ocenił(a) serial na 10
beatkattwardowska

To był odcinek 3X14, a imię jej zostaje ujawnione w 3X19 ;)

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

W odcinku "Karma" - 18 odcinek 7 sezonu (jeśli strona mówi prawdę a czasem tak nie jest) w clubie ze striptizem Ted rozmawia z Barney'em o Quinn. Może mi ktoś przypomnieć w jakich okolicznościach Oni sie spotkali wcześniej?

ocenił(a) serial na 8
duska007

http://how-i-met-your-mother.wikia.com/wiki/Quinn_Garvey
Tutaj jest napisane, że Ted i Barney pierwszy raz spotykają Quinn w odcinku The Drunk Train (7x16), ale dawno już nie oglądałem i nie pamiętam jak to było dokładnie. Masz tam opisany odcinek.

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

Który sezon (odcinek?) kończy się na powiedzeniu przez Barneya "legen" i w następnym sezonie (odcinku?) jest dokończenie - "dary"?

Armell

ostatni odc sezonu 2 i pierwszy sezonu 3

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

Jaki to odcinek, w którym Ted, Lily i chyba Robin są schowani w apartamencie Barneya, jakoś w szafie, schowku itd. i rozmawiają ze sobą przez telefon ?

ocenił(a) serial na 10
agatka2200

s08e10 The Over-Correction

ocenił(a) serial na 7
Azkeel

Szukam odcinka w którym Marshall i Lily doradzali Tedowi i wykonywali przez chwile takie same ruchy i Marshall znalazł w sobie "wewnętrzną kobietę"

ocenił(a) serial na 7
niewiem97

S08e05 :))

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

Poszukuje odcinka w którym Ted i Marshall organizowali u siebie w mieszkaniu imprezę 2 czy 3 razy pod rząd.

ocenił(a) serial na 10
KamiLPArsenal

s01e02 Purple Giraffe

ocenił(a) serial na 9
natusia168

Dziękuję, to ten odcinek. Myślałem, że było to trochę później.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones