PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 129
ocen
8,0 10 1 199129
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

nawiązania?

ocenił(a) serial na 9

Czy wy też zauważyliście różne nawiązania do innych seriali?
np. w jednym odcinku ekipa HIMYM siedziała w kawiarni (ewidentne nawiązanie do przyjaciół) i ostatecznie stwierdziła, że to słabe (nie pamiętam dokładnie),
oraz w innym odcinku Ted i Barney w poszukiwaniu laski zawędrowali do piwnicy piwnicy pewnej dziewczyny (nawiązanie do Różowych lat 70) gdzie też ten serial został wyśmiany, gdzie nadal ci ludzie siedzą w piwnicy rodziców.

czy wy też zauważyliście inne nawiązania?

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

hah, szukanie dziury w całym, to już nie mogą siedzieć w kawiarni? jak w Friends'ach tam siedzieli?

ocenił(a) serial na 9
zjeboklesny

nie chodzi tylko o siedzenie, kawiarnia nawet przypominała mi trochę tą z przyjaciół. kiedy zobaczyłem tą scenę to od razu przypomniała mi się kawiarnia z przyjaciół. ale sam oceń to powinien być sezon 2 odcinek 7 "Crazy Eyes".

zobacz sobie też to: http://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/0c/1a/62/0c1a622ae22ace8b8ba712d202ff3b12 .jpg wiem, że to tylko przypadek, ale i tak śmieszne. :)

zjeboklesny

To jest ewidentne nawiązanie. Dziwne że tego nie dostrzegasz.

nieznajomy43

Ja o tym samym pomyślałam

nieznajomy43

2 sezon odcinek 11 scena nawiązujące o komedii romantycznej "To właśnie miłość" Liliy przychodzi przeprosic Tea do ich kuzynki, a Robin i Barney śpiewali kolędę. To nie przypomina wam sceny jak Mark wyznawał miłość Juliet?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones