PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646794}

Jeźdźcy smoków

Dragons: Riders of Berk
7,6 10 406
ocen
7,6 10 1 10406
Jeźdźcy smoków
powrót do forum serialu Jeźdźcy smoków

Moje wrażenia

ocenił(a) serial na 10

Nareszcie nadrobiłam zaległości z serialem i wszystko mam obejrzane ;) Jako fanka Smoków nie mogłam ocenić niżej niż
10, ale chyba dałabym 9,5 gdyby była taka opcja (bo było parę minusów - gorsza grafika, niektóre odcinki były słabsze itp.)
W każdym bądź razie nie żałuję spędzonego czasu na oglądaniu, kilka odcinków było naprawdę niesamowitych (np. "Cast
Out" Part 2 był po prostu epicki albo "Race To Fireworm Island",bardzo wzruszający i wspaniały). Z niecierpliwością czekam
na 3 sezon :D

Bialawilczyca7

Mam takie pytanko, czy fabuła serialu wpływa znacząco na drugą część filmu, czyli czy trzeba obejrzeć serial że wziąć się za drugą pełnometrażówkę ??

ocenił(a) serial na 10
Mateo_SF

Nie, to takie dodatkowe rozwinięcie, nie ma żadnego wpływu na drugą część filmu :)

Bialawilczyca7

Widzę, że ogarniasz temat. Warto oglądać serial, jeśli nie jest się miłośnikiem takiej formy narracji, a lubi się filmy HTTYD? Bo nie wiem, czy próbować się w to pakować (92 odcinki? Chryste). Z drugiej strony mało mi wyspy Berk po dopiero obejrzanej dwójce. :)

ocenił(a) serial na 10
AlexAshtray

Myślę że skoro polubiłaś serię HTTYD to warto obejrzeć serial ;D Nie jest taki dobry pod względem fabuły i grafiki jak pełnometrażowe filmy ale przyjemnie się ogląda :)

Bialawilczyca7

Mi ta grafika trochę daje po oczach, jednak idzie się chyba przyzwyczaić ;)

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

daje po oczach jak sie jest swiezo po obejrzeniu filmu, po 3 odcinkach dla mnie grafa nie miala znaczenia, wazna byla fabula i postacie wygladaja na podobne do siebie ( przeciez takie bawienie w szczegoly sie jest kosztowne jak w czas i w pieniadze)

namori

Zgadzam się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones