PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661974}

Jeździec bez głowy

Sleepy Hollow
7,0 10 761
ocen
7,0 10 1 10761
Jeździec bez głowy
powrót do forum serialu Jeździec bez głowy

Zauważyliście, że każdy nowy odcinek 3 sezonu jest prawie, że identyczny? Przypomina bardzo "Czarodziejki". Na początku ktoś ginie, nie wiadomo co ani kto jest sprawcą. Jednak Ichobadowi zawsze coś świta i sięga po (akurat) odpowiednią księgę by znaleźć sprawcę, "bo gdzieś już o tym słyszał". Dzięki temu, wiedzą jak unicestwić zabójce i tak kopiuj wklej w każdym następnym odcinku. Czy nie wydaje wam się, że od czasu zabicia Henry'ego i Catheriny serial zaczyna obierać całkiem inny, niekoniecznie oryginalny i ciekawy, kierunek? Pozdrawiam serdecznie!

sciupi92

Prawda. Ten serial już od jakiegoś czasu zmierza w złym kierunku.

ocenił(a) serial na 7
sciupi92

Trzeci sezon jest naprawdę kiepski, niepotrzebnie uśmiercili Katrinę, której ratowanie było głównym wątkiem serialu, a nowi wrogowie są przeciętni w porównaniu do Molocha i tak jakby niepotrzebni, nie wywołują takich emocji jak Henry np. Mógł się skończyć na 2 sezonie,ale ze szczęśliwym zakończeniem dla Crane'a i Katriny. Zdaje się,że na siłę chcą zrobić parę z Crane'a i Abbie i tak jak napisałeś, unicestwianie potworów ma ten sam schemat, no i potwory są dosyć słabe. Odgadywanie potworów na podstawie Crane'a przeszłości też już przynudza, za dużo przypadków i potworów w jego życiu :P

użytkownik usunięty
sciupi92

Ciężko się nie zgodzić. A szkoda, bo 2 pierwsze sezony były na prawdę świetne

dlatego 3 sezon oglądałem dość z niesmakiem po czym ostatnie odc odpuściłem i szybko przeleciałem finał, moim zdaniem klapa wiec pewnie nie bedzie 4 sezonu

ocenił(a) serial na 6
sciupi92

Niestety zgadzam się z Wami, w serii 1 i 2 fabuła układała się w jakąś całość -> apokalipsa, Katherina i Henry. 2 sezon zakończył się dość interesująco.
A w 3 sezonie ten serial stał się takim serialem kryminalny, tylko, że z istotami nadprzyrodzonymi, każdy odcinek można oglądać osobno, nie bardzo mi się te odcinki łączą w całość jak było w przypadku tych z apokalipsą. Szkoda, cos mi sie wydaje, że go skasują, już lepsze seriale były w USA kasowane... Oglądam dalej ze względu na Crane'a, bo mnie bawi

ocenił(a) serial na 8
Sharlet

Macie rację serial od 3 sezonu to praktycznie Dno . po pokonaniu Kat i Molch i Henrego , czar serialu prysnął a Pandora to chyba miała za zdanie rozśmieszyć a nie przestraszyć
poza tym ta ciągła powtarzalność jest naprawdę męcząca i dołująca . na początku trup . nie wiadomo co go zabiło . później 1 lub nie próby zabicia do nic nie dają i 5 min
przed końcem odcinka Crane znajduje sposób na zabicie potwora ., które są komiczne a nie straszne nie wiem czy to winna budżetu ( pewnie tak :)
Niech zakończą serial a ja w pamięci zapamiętam 2 sezony :)

ocenił(a) serial na 4
sciupi92

Nie wiem po co tak w ogóle daleko zabrnąłeś w tym. Ja się wyłożyłem ze śmiechu na pierwszym jak zobaczyłem jeźdźca bez głowy. Tak taniego tandetnego guana w serialu już dawno nie widziałem. Kiepskie tanie żałosne efekty, które zepsuły mi od początku oglądanie. Po przeczytanych opiniach cieszę się , że dalej nie oglądałem, szkoda czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones