PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628616}

Jeden gniewny Charlie

Anger Management
6,4 9 108
ocen
6,4 10 1 9108
Jeden gniewny Charlie
powrót do forum serialu Jeden gniewny Charlie

Żenada.

ocenił(a) serial na 1

Wspaniały pokaz zerowych umiejętności Seena. W Dwóch i pół jeszcze był strawny ale
zapewne dzięki reszcie obsady. Tu jest tragiczny.

użytkownik usunięty
cezarro

W Dwóch i pół jeszcze był strawny ale
zapewne dzięki reszcie obsady??????
ze jak co ty mówisz on podnosił ten serial do granic zajebistości jak Charli był strawny w 2i pół to ty powiesz teraz jak Ashton Kutcher gra powiesz pewnie ze zajebiście i wogole a twoj gust filmowy konczy sie na ogladaniu seriali typu ma jak miłóść pamietniki Dlaczego ja i tym podobne co ostatnio wyrosło jak grzyby po deszczu

ocenił(a) serial na 1

Granice zajebistości?! No chyba, że tak.

ocenił(a) serial na 2
cezarro

W tym serialu wszystko jest tragiczne. Pierwszy raz miałem styczność z serialem, który wcale nie jest śmieszny... z czego ta publiczność w tle się zawsze śmieje to nie mam pojęcia. Nie tylko Charlie, ale cała reszta aktorów jest beznadziejna. Grają jak by czytali bezpośrednio z kartki. Mimika twarzy jak by w ogóle nie wiedzieli jak zagrać swoją role. Fabuła jest totalnie bez sensu. Widziałem lepsze seriale, które były kończone po 1 sezonie. Trailer zapowiadał niezły show. Po obejrzeniu ze 20 odcinków stwierdzam, że powinno się zwolnić scenarzystów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones