PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496575}

Jej Szerokość Afrodyta

Drop Dead Diva
7,2 5 500
ocen
7,2 10 1 5500
Jej Szerokość Afrodyta
powrót do forum serialu Jej Szerokość Afrodyta

Uśmiercili Grayson'a ;( jak myślicie sprowadzą go z powrotem w innym ciele tak jak Jane?

ocenił(a) serial na 7
Dominique_91

Po tylu sezonach zabawy w kotka i myszkę, mogliby wreszcie pozwolić im być razem...

ocenił(a) serial na 8
Dominique_91

Pewnie sprowadzą go w innym ciele pewnie jakiegoś brzydkiego grubego faceta. Bo nie może być żeby ktoś szczupły był z osobą trochę większą.
ja osobiście bardzo lubię tą parę i wolalabym Graysona jako Graysona.

Dominique_91

Wkurzyli mnie z tym, jakiś tasiemiec z tego się robi... A jak wróci w innym ciele to już będzie zupełna przesada..

smerfetka

a ja i tak wolałam Deb/Jane z Owenem. Grayson mi jakoś nie pasował. Chociaż jego śmierć też mnie wkurzyła. i zapewne pojadą po najmniejszej linii oporu i przywrócą go w ciele karłowatego transwestyty/osiemdziesięciolatka/nastolatki z anoreksją/innej dziwacznej postaci, którą ciężko będzie zaakceptować Jane. No nic, ciekawe co wymyślą tym razem

ocenił(a) serial na 8
BoskaMarys

Nie ma czegoś takiego, jak "najmniejsza linia oporu". Jest linia najmniejszego oporu.

Dominique_91

A może wróci do życia w swoim ciele po reanimacji, bo w końcu chyba nie było sceny "czas zgonu itd". Ja przynajmniej mam taką nadzieję.

ocenił(a) serial na 8
Dominique_91

Niestety był czas zgonu :( ale moze jakiś cud się wydarzy gdy Jane będzie przy nim płakać i ożyje bo zdecydowanie wole go w jego ciele niż jakiejś nowej postaci...

Dominique_91

Kiedy będzie następny odcinek?

angelinaskt89

SPOLER
ogladalam nastepny odcinek i grejson umrze ale spotka w niebie aniola stroza jane i wroci on na ziemie ale w innym ciele jakiegos faceta nawet dosc taki ladny on jest w wiezieniu i zadzwoni do jane ona nie uwierzy mu od razu dopiero po chwili

rene_10

Tez widzialam, ale mimo wszystko szkoda, ze wymienili aktora. Tamten byl ladniejszy

angelinaskt89

masz racje tylko cudawianki robią nie mogli by zostawić tak jak było ale zawsze coś muszą zmieniać

rene_10

Było za dobrze i musieli coś pokomplikować. Eh.. szkoda, że jeszcze tylko dwa odcinki. W tym nowym w sumie nic ciekawego sie nie dzieje...jakiś slub by moglić dać czy coś :P bo wieje nuda.

angelinaskt89

masz racje a tym bardziej to ostatni sezon jest nowego ma nie być
w serialu Castle tez tak kombinują zmieniają

rene_10

No szkoda, ale jak mają już wymyślać tak jak teraz na siłe(bo takie mam wrażenie) to może lepiej niech sie skonczy. Tylko blagam niech bedzie slub jakis :D haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones