PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338040}

Jerycho

Jericho
7,4 14 247
ocen
7,4 10 1 14247
Jerycho
powrót do forum serialu Jerycho

naprawdę nie rozumiem

ocenił(a) serial na 8

czemu skasowany. "gra o tron" to to nie jest, ale wydaje mi się, że widziałam kilka naprawdę gorszych seriali ciągniętych przez n sezonów. nie chcę dawać konkretnych przykładów (co by nie obrazić fanów) ale serial np. morderstwo, przychodzą genialni gliniarze z laboratorium rodem z sf (nie to co biedaki z wire:) i rozwiązują sprawę i tak co odcinek, do tego w 10 miastach w10 sezonach i dynastia trwa... a tu jeden ciekawy pomysł zduszony po sezonie (2 nie liczę bo pod przymusem robiony chociaż fajny:).
pozdro

fcmarcin

Powód chyba zawsze jest ten sam.

fcmarcin

Tłuszcza chce oglądać tasiemce, telewizja wypuszcza tasiemce. Większa oglądalność to większy zysk z reklam. Ot smutna prawda. A szkoda, bo sporo bym dał za trzeci sezon tego serialu.

ocenił(a) serial na 7
fcmarcin

Dokładnie to samo na koniec pomyślałam. Serial ze średniej półki, ale w sumie nawet wciąga. Intryga na przyzwoitym poziomie. Hawkins naprawdę dobrze wypada. Niektórzy inni bohaterowie tez. W zasadzie najbardziej mnie nudziły pierwsze 3-4 odcinki. Zrobiło się ciekawiej jakieś 8 tyg po wybuchu. ;)

fcmarcin

"Gra o tron"? Nie rozśmieszaj mnie - opera mydlana w komiksowo-średniowiecznych dekoracjach. Widownia? Gimnazja i dorośli na ich poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones