PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 583
oceny
7,5 10 1 32583
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Wreszcie! Ryan był za iiealny i nudny jak flaki z olejem. Tak się ciesze że zerwali, bo bałam się że scenarzyści będą ciągnąć ten ich związek na odległość do końca sezonu. W ogóle cały odcinek był super, chyba najlepszy w tym sezonie, no i nareszcie dostaliśmy trochę Ness feels! Nick jest taki kochany^^

BlackberryPie

Tak właśnie czułem, że niedługo się rozstaną. Właściwie to myślałem, że dojdzie do tego jeszcze przed świętami, kiedy cała paczka czekała na lotnisku na swój lot i Jess miała lecieć do Anglii, ale się wahała. Ostatecznie poleciała tam, ale Ryan wrócił do USA myśląc, że ona jednak nie przyleci i się minęli. Myślałem, że w następnym odcinku pokłócą się o to, ale jednak wytrzymali te 3-4 odcinki dłużej.
Przecież ten typ w ogóle do niej nie pasował. Wcisnęli go tam na siłę. Przystojniaczek z seksownym akcentem. W ogóle nie pasował do tej paczki. Mdły był jak cholera. Tak samo ta laska Nicka.
Chyba scenarzyści chcieli na siłę kogoś znaleźć Nickowi i Jess, ale czemu akurat takie dwie pierdoły?
Powód zerwania tej Kai (bo chyba tak miała na imię) z Nickiem był żałosny. Nick zaczął coś robić, rozkręcił biznes ze Schmidtem, a ta go rzuca, bo woli kogoś, kto całe dnie przesiaduje na kanapie przed TV niż kogoś ambitnego :D
Z tego co widziałem w zwiastunie to ten Ryan obiecał Jess, że będzie jej osobą towarzyszącą na ślubie jej ojca, ale się nie zjawił. To dlatego zerwali?
Wkurza mnie, bo nie ma napisów jeszcze nawet do 15 odcinka... Do 14 pojawiły się dopiero 1,5 tyg od wyjścia odcinka, a zwykle wychodziły tydzień później. Angielski w miarę rozumiem, ale wolę mieć jednak napisy.

Jinx599

Ja myśle ze scenarzyści wpisali Ryana po to żeby Jess uświadomiła sobie, że wcale nie potrzebuje idealnego faceta z brytyjskim akcentem i mimo tego że powinno być jej z nim jak w bajce to ona jednak nie jest do końca szczęśliwa. Bo Jess nie potrzebuje faceta idealnego, ona potrzebuje Nicka. A po co wprowadzili postać Kai też nie wiem, chyba tylko żeby zająć Nicka na czas kiedy Jess była z Ryanem. Anyway cieszę się ze już ich nie będę musiała oglądać :D

Mam rozumieć że chcesz zebym sypneła spoilerami? Ok! Odcinek się skupiał na całej paczce ale jednak Nick/Jess storyline była najwyraźniejsza z czego się bardzo cieszę, bo daaawno tego nie było. A więc tak, Ryan miał się zjawić ale w ostatniej chwili odwołał bo stwierdził że mu się nie opłaca przyjeżdzać (what a dick) Jess się podłamała no i wtedy do akcji wkroczył Nick. Ale tego Ci nie opowiem bo nie będziesz miał żadnej przyjemności z ogladania odcinka^^ W każdym razie na końcu odcinka Jess zrywa z Ryanem, bo Nick jej uświadomił ze Ryan powinien być przy niej a nie na innym kontynencie. Ogólnie odcinek był świetny!

Mogę sobie wyobrazić Twoją frustracje, nie mam problemów z angielskim wieć nie muszę czekać na napisy ale gdybym musiała czekać tydzien, też bym się wkurzała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones