PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 576
ocen
7,5 10 1 32576
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Pomysł na serial jest fajny, niektóre sceny mnie rozbrajają, a jakby patrzeć na żarty i sytuacje to ten serial można zaliczyć do najlepszych (trwających) seriali komediowych.
ALE
Tak mnie denerwuje gra aktorska Zooey Deschanel, że nie moge obejrzeć ani odcinka! Niestety :( Próbowałam, obejrzałam 2 sezony i kilka odcinków z 4, dawałam szansę, ale tego się po prostu nie da oglądać... Nie wiem czy ta postać miała taka być, czy Zoey po prostu inaczej nie umie jej zagrać, ale to jest tak irytujące, że oglądając odcinek musiałabym przewijać wszystkie sceny z Jess.
Żałuję tego, bo serial jest dobry, ale przez tą jedną postać nie jestem w stanie go oglądać...

ocenił(a) serial na 4
nackaaaaa

Trzeba przewijać sceny z tą kretynką i jako tako czas można spędzić. Fakt faktem, że bez niej serial byłby o niebo lepszy, Aktorsko absolutne zero, kompletny brak talentu. Jedna z najbardziej irytujących postaci w historii telewizji.

ocenił(a) serial na 9
nackaaaaa

Może sami/same spróbujecie zagrać lepiej?

nackaaaaa

Wielcy krytycy się znaleźli...
Deschanel nie jest wybitną aktorką i Oscara raczej nigdy nie dostanie, ale akurat w New Girl gra całkiem nieźle w porównaniu do niektórych filmów z jej udziałem.
W 500 Days of Summer zagrała tragicznie, w Yes Man też wcale nie lepiej, a w tym serialu jest dużo lepsza i mi podoba się w tej roli.
Co mnie zastanawia to, że wszyscy spuszczają się tak nad Scarlett Johansson czy Megan Fox, które są tragiczne, puste i sztuczne. Grają 1000 razy gorzej od Deschanel i świecą jedynie dużymi cyckami, ale nikt nie powie, że one są beznadziejne, a do Deschanel wiecznie jakieś ale.
Ona przynajmniej jakoś się prezentuje na ekranie i oglądając ją nie ma się ochoty puścić pawia na jej widok. Ma naturalną, delikatną urodę, a na taki serial jak New Girl wcale nie trzeba mieć wybitnych umiejętności aktorskich.
Jest mniej irytująca niż aktorka grająca Cece czy postać Nicka, z którego ostatnio zrobiła się straszna łajza i parodia faceta.
A tak swoją drogą gratuluje wam inteligencji. Oglądać serial i przewijać co chwile sceny, bo wam się nie podoba główna bohaterka... To po cholerę w ogóle to oglądacie? Włączcie sobie Króla Lwa, Shreka albo Czarodziejkę z Księżyca...

nackaaaaa

ehh
W końcu ktoś podzielający moje zdanie na temat Deschanel, za które, notabene, zostałem zaatakowany tutaj wielokrotnie.
Ile ważysz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones