PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 581
ocen
7,5 10 1 32581
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

s04e05

ocenił(a) serial na 9

Super odcinek dawno się tak nie uśmiałam na New Girl chyba ostatnio przy 2 sezonie :P

Ps.mam nadzieje że ten Ryan się jeszcze pokaże w następnych odcinkach :P

ocenił(a) serial na 7
justblaugrana

Zgadzam się, bardzo fajny odcinek. Poprzedni zresztą też był ok.

A Ryan boski :D Oby szybko nie zniknął ;)

ocenił(a) serial na 9
Zuzhet88

no właśnie obawiam się że to tylko epizod jednoodcinkowy (Ryan Goes-in-you :P) :(

ocenił(a) serial na 7
justblaugrana

Taaak, to nazwisko i żarty z nim związane były genialne :D

Niekoniecznie rola jednoodcinkowa, czemu tak sądzisz? W końcu to nowy nauczyciel, a w dodatku spodobał się Jess, więc moim zdaniem jest duża szansa, że go jeszcze zobaczymy :)

justblaugrana

No to powiem Ci ze nie masz się czego obawiać, Ryan zostanie na kilka odcinków ;) Nie wiem czy chcecie spoilery... ale pewnie i tak się domyślacie jak będzie jego rola.

ocenił(a) serial na 9
justblaugrana

widocznie coś źle zrozumiałam bo ten Dyrektor jej chyba powiedział że ona jako wice nie może się spotykać z innymi nauczycielami? albo dobrze zrozumiałam tylko to mnie zmyliło po prostu i myślałam że pan Goes in you będzie tylko w 1 odcinku.

BlackberryPie o rany to fajnie :D no raczej spojlerów nie potrzeba :D

justblaugrana

Nowe info o Ryanie :D Najbliższy odcinek w którym się pojawi to jednak nie następny, tylko dopiero ósmy zatytułowany “Teachers”.

ocenił(a) serial na 9
BlackberryPie

dobre i to ;P

ocenił(a) serial na 8
justblaugrana

Słuszną miałaś nadzieję, Ryan w ósmym odcinku rzeczywiście znowu się pojawił. Zastanawiam się teraz tylko czy będzie gościł częściej?

ocenił(a) serial na 9
leelou_filmweb

Na pewno będzie jeszcze w odcinku o Święcie Dziękczynienia, więc podejrzewam, że będzie nowym chłopakiem Jess...

ocenił(a) serial na 8
sss_101

Też po cichu mam taką nadzieję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones