PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629152}

Jessie

6,4 6 024
oceny
6,4 10 1 6024
Jessie
powrót do forum serialu Jessie

2/10 bardzo zły

ocenił(a) serial na 2

beznadzieja

użytkownik usunięty
kevin1234

Dlaczego tak uważasz? Jak dla mnie serial jest fantastyczny! Najpierw obejrzyj drugi i trzeci odcinek, a nie tylko pierwszy i już tak osądzasz!

ocenił(a) serial na 2

kevin masz racje to kompletne gówno a ty alex wogóle nie nasz się naprawdziwych serialach

użytkownik usunięty
Grozer

Dobra, dobra, wymień mi przynajmniej 5 powodów czemu ci się ten serial nie podoba? Ale najpierw obejrzyj drugi i trzeci odcinek.

ocenił(a) serial na 2

Zapewne jesteś plastikową nastolatką. Nie mam zamiaru oglądać takiego gówna.Szkoda mi czasu na seriale kiepskich lotów. 5 powodów.
1.Fatalna gra aktorska Debby Ryan jest strasznie sztuczna.
2.Fabuła serialu jest denna.
3.Idiotyczny scenariusz to ma być komedia czy co żarty zaraz zaraz jakie żarty przecież nie ma się tam z czego śmiać.
To moje argumenty. Teraz czekam na twoje przemawiające za tym serialem.

użytkownik usunięty
Grozer

Po pierwsze jestem chłopakiem (zobacz w dane w profilu) i jak dla mnie ten serial jest świetny, powody:
1. Wspaniała gra aktorska Skai Jackson (Zuri).
2. Doskonała fabuła serialu.
3. Dobrze napisany scenariusz.
4. Bardzo śmieszne żarty (szczególnie 2 i 3 odcinek).
5. Zabawne postacie: Zuri, Ravi, Bertram.
To argumenty, ale jest jeszcze dużo innych plusów, np. fajny ubiór aktorów czy świetna czołówka (muzyka).

ocenił(a) serial na 10

alex film jest swietny

Grozer

nie musisz od razu mówić, że nie zna się na serialach. przecież każdy ma inny gust! podoba jej się to niech sobie ogląda, Tobie się nie podoba, nie oglądaj. Nie musisz jej od razu obrażać. -.-'

ocenił(a) serial na 5
kevin1234

Generalnie Racja jest jak dupa, każdy ma swoją. Jednym się podoba inni nienawidzą tego serialu. nie toczcie tu wojny o bezsensowny nurt. Ja np podchodzę do tego całkiem pozytywnie. Zuri jest fajną postacią a denerwuje mnie Luke i Ravi. Ogólnie fabuła raczej na niskim poziomie ale niektóre żarty są spoko. A jeżeli ktoś obejrzał tylko pierwszy odcinek to faktycznie nic ciekawego powiedzieć nie może. obejrzyjcie najpierw więcej i potem ewentualnie krytykujcie ile wlezie, byle były podstawy do tego a krytyka konstruktywna.

pauka94

Haha śmieszne żarty tylko w dwóch odcinkach? To trochę za mało, aby nazwać go komediowym ;D

ocenił(a) serial na 5
nightmareday

wiesz, każdy ma inne poczucie humoru i jak dla mnie nie tylko w dwóch odcinkach można było się pośmiać ;)

ocenił(a) serial na 8
kevin1234

Prowokować każdy potrafi...

kevin1234

Na początku przyznam, że serial nie jest za dobrze zrobiony czy ma dobrych aktorów czy inne rzeczy. Lecz każdy ma swoje gusta i powinniśmy to szanować, jednakże nie powinniśmy pisać w komentarzu tylko, że to gówno beznadzieja i cóż.... gówno a co wszyscy piszą innego? Oczywiście nie wszyscy, ale przy komentarzach do serialików disneya przy chyba wszystkich jest przynajmniej 1 komentarz z tekstem: "gówno" lub "beznadzieja" lub jeszcze "gówno bez pomysłu" wysilcie się przy pisaniu komentarzy. A żeby był to komentarz poprawny to napisze o tym serialu. Tak więc obejrzałem po kilka razy odcinki tego serialu i uważam, że ten serial ma wiele wad a gra aktorska jest na niskim poziomie, to jednak w tym serialu można dopatrzeć się kilku śmiesznych żartów i wstawek, aczkolwiek są tylko w niektórych odcinkach czy momentach. Enjoy

ocenił(a) serial na 7
Sekatoris20

wszyscy nieznacie się na serialach to są bajki a nie seriale.Prawdziwe seriale to np.walking dead,dexter,Arrow,Mad men,glee

ocenił(a) serial na 4
derylepl

Popieram, Walking Dead jest epicki, zapewne twój nick wziął się od pewnego bohatera, który gra w tym serialu :)
Ale takie Seriale jakie ty wymieniłeś nie są dla otępiałych umysłowo gimnazjalistów, którymi są Ci, którzy lubią ten gniot ,,Jessie"

ocenił(a) serial na 6
hxns_KorCa

O Boże. Z jednej strony ta sama osoba może lubić: Jessie, Sherlock Holmes,Man Behind The Sun,Solo a jednocześnie Ring i Kac Vegas (przykładowo) to nie ma żadnego znaczenia. Każdy ogląda co tam lubi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones