PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629152}

Jessie

6,4 6 024
oceny
6,4 10 1 6024
Jessie
powrót do forum serialu Jessie

Co za koszmar. Nie znoszę tego serialu, w ogóle mnie nie śmieszy, ani gra aktorska nie przyciąga. Debby tak mnie irytuje że za każdym razem kiedy ją widzę przełączam na inny kanał. daje 1/10

ocenił(a) serial na 10
alemamfajnylogin

Wyłącz kompa gimbusie, bo nauka czeka :D

ml13

Z was 2 to raczej ty jesteś gimbusem

ocenił(a) serial na 1
Ashganka

To prawda można godzinami mówić dlaczego ten serial jest tak zły a ja to wymienię w kilku skróconych punktach
1.Humor opiera się w 90% na tym że Luke jest głupi , Ravi to kujon , Jessi to nieudacznica życiowa itp. Cały odcinek postacie wytykają tylko sobie błędy i to jest niby 'śmieszne' są seriale które robią to dobrze jak np. South Park . Pozostałe 10% humoru to to że wspomną o Star Wars albo innym filmie więc jest słabo ;(
2 Nie ma ciekawych postaci albo chociarz takich które moglibyśmy lubić.
3 Ma 4 sezony z czego żaden nie jest dobry ;(

ocenił(a) serial na 4
alemamfajnylogin

Dla mnie 4/10 bo są gorsze, dubbing rzeczywiście zły (mówię głównie o Jessie) ale zuri nawet Ok ;)

IMIKIMI

A czego się spodziewałaś? Dubbing zawsze jest zły i nie powinien wpływać na ocenę serialu (przynajmniej nie aż tak bardzo)
Jak dla mnie to może być 6/10

cecemimi

Nie zawsz np. Xmen Days of future past ( po polsku: iks men dejs of fjuczer pasd) . Zgadzam się opinią . Jedyne co śmieszy w serialu to jaszczurka . Chociaż 1/10 to ocena za niska , raczej 3/10 , albo 4/10.

IMIKIMI

@IMIKIMI, a może Sroletta lepsza?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones