PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629152}

Jessie

6,4 6 024
oceny
6,4 10 1 6024
Jessie
powrót do forum serialu Jessie

wkoncu hellol to akorat ten serial powien dostac 2 oskary a nie jakies gowno dla dziwci ktore
robludziom wode z mozgow -,- dziwie sie demi ze zagrala taki shit do takiego gowno , zaluje nawet ze
slyszalem ta piosenke jak i 1/25 filmu xd zalmpl . taki serial jak jessie powinien byc .agrodzony 5
oscarami n. nigdy jeszcze zaden serial nie byl taki super ;)

kabaretyk

Twoja pisownia, dowodzi twój gust i wiek.

ocenił(a) serial na 6
matiwww2

Kolego spokojnie, myślę że to prowokacja. Spójrz na jego nick i wejdź na profil :)

ocenił(a) serial na 6
Lola140392

To prowo i to marne.

kabaretyk

Pozdrawiam pana kabaretyka i dziękuję Gładkiej z forum Krainy lodu. Prędzej czy poźniej bym to znalazł, ale i tak dzięki.

kabaretyk

"wkoncu hellol to akorat ten serial powien dostac 2 oskary a nie jakies gowno dla dziwci ktore
robludziom wode z mozgow -,-"
Jeśli Twoim zdaniem Frozen robi ludziom wodę z mózgów, tom ciekawa, co powiedziałbyś o tymże wiekopomnym dziele http://esensja.stopklatka.pl/film/recenzje/tekst.html?id=7785 (nie odsyłam do strony tego filmu na Filmwebie, bo tam jest bida z nędzą). Nie uznaję odpowiedzi "to lipa, bo to stary film".

kabaretyk

Masz jakiś zaburzenia psychiczne?

Ashganka

NIE BO TO BYŁY ZARTY XD :p

kabaretyk

ZARTOWAŁEM XD

kabaretyk

Hahahah, śmierdzi trollem na kilometr, a inni myślą ze naprawdę xd

ocenił(a) serial na 5
kabaretyk

Demi ? Chyba Debby ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones