Jesteś moim życiem

(2006-2007) serial TV

Sos mi vida

Monita (Natalia Oreiro) jest bokserką. W trakcie dramatycznego pojedynku ulega poważnej kontuzji i być może będzie musiała zrezygnować z ... czytaj dalej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.

 
Natalia Oreiro Natalia Oreirojako:Esperanza Muñoz "La Monita"
Facundo Arana Facundo Aranajako:Martín Quesada
Carlos Belloso Carlos Bellosojako:Enrique "Quique" Ferreti
Claudia Fontán Claudia Fontánjako:Mercedes Acuña
Alejandro Awada Alejandro Awadajako:Alfredo Uribe
Marcelo Mazzarello Marcelo Mazzarellojako:Miguel Quesada
Fabiana García Lago Fabiana García Lagojako:Kimberly
Mónica Ayos Mónica Ayosjako:Nilda Yadhur "La Turca"
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w serialu

Facundo Arana
rola: Martín Quesada
9,3 71 głosów
Natalia Oreiro
rola: Esperanza Muñoz "La Monita"
9,2 88 głosów
Griselda Siciliani
rola: Deborah "Debi" Quesada
9,1 32 głosy
Carlos Belloso
rola: Enrique "Quique" Ferreti
8,7 36 głosów
Carla Peterson
rola: Constanza Insúa
8,7 29 głosów
Mónica Ayos
rola: Nilda Yadhur "La Turca"
8,2 25 głosów
Alejandro Awada
rola: Alfredo Uribe
8,2 22 głosy
Marcelo Mazzarello
rola: Miguel Quesada
8,2 27 głosów
Claudia Fontán
rola: Mercedes Acuña
8,0 30 głosów
Fabiana García Lago
rola: Kimberly
7,4 20 głosów

Monita (Natalia Oreiro) jest bokserką. W trakcie dramatycznego pojedynku ulega poważnej kontuzji i być może będzie musiała zrezygnować z dalszej kariery sportowej i poszukać innej pracy. W sekrecie przed swoim obecnym narzeczonym, Quique'em, (Carlos Belloso), i jego matką, Nieves (Dalma Milevos), a dzięki informacjom od przyjaciółki Kimberly (Fabiana Garcia Lago) dziewczyna postanawia ubiegać się o pewną wolną posadę. Zakłada wystrzałową kreację, wypożyczoną od kumpeli z podwórka, Turci (Mónica Ayos) i tak wystrojona oraz fantastycznie umalowana wyrusza do biura znanego konsorcjum, marząc o pracy sekretarki, chociaż nie posiada żadnych, niezbędnych ku temu kwalifikacji zawodowych. Przeznaczenie sprawia, że przy wejściu do biurowca spotyka przystojnego młodego mężczyznę, Martina Quesadę (Facundo Arana) i oboje zakochują się w sobie dosłownie od pierwszego wejrzenia. Ona nawet nie podejrzewa, że on mógłby być jej szefem. Martin jest jednym z najbardziej wpływowych biznesmenów w kraju, a na dodatek, byłym mistrzem Formuły 1, który właśnie powrócił ze studiów w Stanach, by zająć się prowadzeniem firmy, odziedziczonej po ojcu. Oczywiście Monita swoim bezpretensjonalnym sposobem bycia wywiera tak fatalne wrażenie na szefowej personelu w jego firmie, że zostaje odrzucona. Ale nic straconego. Prowadząc swoje konsorcjum Martin może zawsze liczyć na pomoc pary zaufanych pracowników: Alfreda (Alejandro Awada) i Mercedes (Claudia Fontán), natomiast powinien wystrzegać się swojego kuzyna, Miguela (Marcelo Mazzarello), który z zawiści potrafi się zniżyć do najbardziej podłej intrygi i zazdrości mu wszystkiego, łącznie z narzeczoną Constanzą (Carla Peterson) - kobietą lekkomyślną, którą interesują jedynie pieniądze. Martin jest bogaty, ale nieszczęśliwy. Był już raz żonaty, ale jego młoda i piękna żona zginęła w wypadku lotniczym. Jego serce wciąż przepełnia żal po jej stracie, może już czas rozpocząć nowy związek? Życie lubi płatać figle i zaskakującym zrządzeniem losu Monita i Martin spotykają się wkrótce raz jeszcze. Dzieli ich właściwie wszystko, ale wystarczyło jedno przypadkowe spotkanie, wymiana spojrzeń, a potem jeszcze romantyczne wyznania w strugach deszczu, by narodziło się prawdziwe uczucie, które potrafi przełamać wszelkie bariery.

  • "Sos mi vida" powstał w Argentynie i, jak to każda porządna brazylijska telenowela, kręci się przede wszystkim wokół wątku romansowego głównych bohaterów - Martina oraz Monity. Oczywiście pomiędzy kolejnymi scenami, ukazującymi miłosne perypetie tych ... czytaj dalej

    zdaniem społeczności pomocna w: 78%

pozostałe informacje o serialu
Jesteś moim życiem

zdjęcia:
na podstawie:
 
oceń twórców
studio:
  • Pol-Ka Producciones
kraj:
Argentyna
inne tytuły:
Son mi vida
  • (tytuł roboczy) Argentyna

Sos mi vida
  • Urugwaj

(więcej...)
  • Zdjęcia do filmu kręcono w Gelsenkirchen (Niemcy) oraz w Buenos Aires, Las Leñas i San Isidro pod Buenos Aires (Argentyna).
  • Przed rozpoczęciem zdjęć do serialu Natalia Oreiro trenowała boks codziennie przez trzy miesiące z bokserką Marcelą "La Tigresa" Acuñą i jej mężem- trenerem. Mimo rozpoczęcia kręcenia telenoweli, nie zaprzestała i dalej trenowała 3 razy w tygodniu.
  • Facundo Arana sam wykonywał wszystkie wyczyny kaskaderskie. W marcu 2006 złamał oba kciuki podczas filmowania pościgu.
zobacz wszystkie tematy na forum

Dowiedz się więcej o

o