PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277919}

Jesteś moim życiem

Sos mi vida
7,5 7 768
ocen
7,5 10 1 7768
Jesteś moim życiem
powrót do forum serialu Jesteś moim życiem

O 11:30. Rozumiem, że niedługo się kończy Zbuntowany Anioł, ale żeby od razu dawać kolejną telenowele z nią przesadzają. A Pewnie zamiast zbuntowanego Anioła będą dawać Kachorre To ja.

ocenił(a) serial na 6
dominik1989

wystarczy że na Polsat Romans od marca jest jesteś moim życiem. Widziałam około 30 odcinków tej telenoweli i mi się nie podoba, zbuntowany anioł dużo lepszy. Nie mam nic do Natalii Oreiro też ją bardzo lubię a nawet uwielbiam. A co do Kachorry też to widziałam i mi się nie podobało. Wolę Zbuntowany anioł, i chciałabym żeby Polsat zrobił jakąś telenowelę z Oreiro , z Araną i niektórymi aktorami ze Zbuntowanego anioła.

kinomanka_13

Polsat to sobie może najwyżej zrobić polską wersje zbuntowanego anioła D:D

ocenił(a) serial na 6
dominik1989

ja bym chciała żeby była polska wersja zbuntowanego anioła. Bo kocham tą telenowelę to moje dzieciństwo i moich kuzynek również. A w wersji polskiej zbuntowanego anioła to na Panią Anchelicę nadawałaby się Beata Tyszkiewicz . A na Mili mogła by się nadać Agnieszka Sienkiewicz.

kinomanka_13

Wystarczy, że TVN zrobił polską wersje Jesteś moim życiem hehe.

ocenił(a) serial na 6
dominik1989

ale ja i tak chce polską wersje zbuntowanego anioła, bo kocham tą telenowelę, widziałam kilka odcinków jesteś moim życiem i niezbyt podoba mi się ta telenowela. Zbuntowany anioł jest o wiele lepszy. Mogliby podobną telenowelę zrobić do zbuntowanego anioła.

kinomanka_13

Polacy by zepsuli tą telenowele. :)

dominik1989

Obserwujcie twittera i Facebooka TV Puls!

Vanilka66

po co ?

użytkownik usunięty
dominik1989

Emisja "Jesteś moim życiem" to dobra decyzja, Polsat Romans to kanał płatny, a Puls to telewizja naziemna, dostępna dla każdego. Jak dla mnie niepotrzebnie się tak pośpieszyli, mogli poczekać na zakończenie "Zbuntowanego anioła" i w jego miejsce zacząć emisje, bo pora, którą nam podarowali jest totalnie nieprzemyślana - dzieci i młodzież są w szkole a dorośli w pracy. Sądząc po tym co napisano na Facebooku niestety nie ma co liczyć na powtórki (jak ktoś zapytał czy będą powtórki to Puls odpisał "Telenowela będzie też dostępna na Playpuls.pl"), zbyt duże pocieszenie to to nie jest bo wiadomo, że w telewizji zawsze lepiej się ogląda, a jakbym chciała obejrzeć na necie to wszystkie odcinki są od dawna dostępne na youtube. No ale cóż poradzimy...

Ale za to jakiś głupi sekret dają o 22:30 na Pulsie 2.

dominik1989

Szkoda, że nie puszczą na pulsie 2! Ja jestem w tym czasie w szkole, a chcialabym bardzo obejrzec ta telenowele, mogliby by puścić np. o 16- 17. Myśle, że byłaby na pewno wieksza ogladalność!

użytkownik usunięty
WiolaP_fw

Zmiana pory emisji! "Jesteś moim życiem" od 17 września o godz. 14:30. Jak widać stacja jednak liczy się coś niecoś z opinią ludzi i wzięła sobie do serca skargi. ;)

Już lepiej :). Jednak mam nadzieję, ze puszczą serial też na puls 2, np. jak się skończy zbuntowany anioł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones