PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38161}

Jezioro marzeń

Dawson's Creek
7,0 22 128
ocen
7,0 10 1 22128
5,3 3
oceny krytyków
Jezioro marzeń
powrót do forum serialu Jezioro marzeń

Hej;) nwm czy ktoś mi odpowie, ale zaczęłam oglądać jakiś czas temu Jezioro marzeń, i od kiedy Bessie urodziła Alexandra to w ogóle nie ma tego jej czarnrgo chłopaka,nie pamiętam jak się nazywał,czy ktoś wie dlaczego? Co sie z nim stało? nawet nic nie wspominają w serialu na ten temat. I jeszcze jedno, czemu Jo pracowała w porcie u tego kolesia a nie w Ice house pomaggajać siostrze?;P

kinia_47

Z tego co pamiętam Bodie dostał pracę jako szef kuchni w jakiejś restauracji, cos Bessie wspominała, że o tym marzył i mu się udało. Tu jest napisane, że sporadycznie go pokazywali,nawet jak mu się syn urodził. http://dawsonscreek.wikia.com/wiki/Bodie_Wells, tak widocznie scenarzyści okroili jego występy ale oni się nie rozstali z tego, co wiem ( nikt o nim nie wspominał) tylko go nie pokazywali za wiele. Jeśli chodzi o ta pracę w porcie, to w 2 sezonie był pożar w restauracji jej siostry i chyba pracowała u Logana, bo nie mieli swojego biznesu i musiała jakos zarabiać.

rena1984

o wielkie dzięki ;D nie spodziewałam się że ktoś odpowie.No tak był pożar.Ale to trochę dziwne,że go nawet nie pokazali, nawet jak Bassie urodziła mu syna.Aaaaaa no tak było coś w 1 chyba sezonie jakoś,że Bodie jechał gdzieś n rozmowę o pracę jako kucharz właśnie,tylko to było już tyle odcinków temu że zapomniałąm o tym, a potem o nim nic nie mówili i go nie pokazywali, to zaczełam się zastanawiać co się z nim dzieje. No właśnie powinnien przysłać jakieś pieniądze na dziecko;D.
Jeszcze raz dziękuję;)

kinia_47

Nie ma sprawy, miłego oglądania. Ja napewno kiedyś jeszcze wrócę do tego serialu,jakby co, polecam też One tree hill.

rena1984

dzięki;) oglądałam Pogodę na miłość, świetny serial, ale tylko 4 sezony.;)

kinia_47

I z tego co zarobiła u Logana utrzymywali rodzinę bo czekali na kasę z ubezpieczenia za lokal. Bessie siedziała w domu z dzieckiem, po otrzymaniu kasy z ubezpieczenia otworzyła Potter Bed&Breakfast (jest tu opisane w season three https://en.wikipedia.org/wiki/Bessie_Potter tylko to troche dziwne,bo skoro Bodie był szefem kuchni gdzies tam, to czemu się nie dokładał?)

rena1984

hej właśnie przed chwilą oglądałam odcinek 12 3 sezonu i Bodie przyjechał:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones