PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38161}

Jezioro marzeń

Dawson's Creek
7,0 22 128
ocen
7,0 10 1 22128
5,3 3
oceny krytyków
Jezioro marzeń
powrót do forum serialu Jezioro marzeń

mam 23 lata i jezioro marzen byl serialem mojego dziecinstwa! zawsze uwazalam ze joey bedzie z paceyem oni byli do siebie stworzeni, dwie polowy calosci :) wlasnie skonczylam moja powtorke serialu wracajac do niego po 10 czy nawet wiecej latach (bo ogladalam od 1 odcinka jaki emitowal polsat) i na koniec plakałam tak samo jak za pierwszym razem, ten serial jest po prostu cudowny i na pewno zobacze sobie jeszcze kiedys jak nie calosc to na przyklad moje ulubione serie 3, 4 i 6 :)) aach pamietam jak nagralam na video ostatnie 2 odcinki calosci, bylam wprost oczarowana serialem, no i chyba dalej jestem, bo po latach wzbudza we mnie te same emocje co kiedys :) ogolnie serial skonczyl sie tak jak chcialam, a chcialam pare joey pacey od 2 serii i mozna powiedziec moje marzenie sie spelnilo. polecam każdemu bo takiego serialu juz chyba niogdy nioe zrobią, no i fakt ze pokazali na zakonczenie naszych bohaterów po 10 latach jest wprost idealne. jesli mialabym zrobic liste najlepszych seriali to ten bylby na 1 miejscu :)) poza tym jak słyszę piosenkę, która jest na początku czyli i dont wanna wait albo tą drugą ( bo sa 2 opcje) to zawsze się uśmiecham i przychodzi mi na mysl ten serial... a linia muzyczna w trakcie napisów koncowych przyprawia mnie o łzy w oczach, bo jest wręcz idealna. mam to nawet na komputerze od 2003 roku i czesto wracam do tej etiudy. ach no to sie rozpisalam :)

ocenił(a) serial na 10
bloomy_2

ja mam tylko 19 lat i serial z Polsatu pamiętam tylko ostanie dwie serie, byłam dzieciakiem kiedy to oglądałam, ale do dziś pamiętam dzień w którym oglądałam ostatni odcinek, i też oczywiście się popłakałam obecnie jestem w połowie 4 serii i zdarzyło mi się kilka razy wzruszyć
dla mnie bezapelacyjnie "Jezioro marzeń" jest najlepszym serialem jaki dotąd wymyślono i wydaje mi się ze nic mu nie odbierze tego pierwszego miejsca
fenomenem jest to, że to jedyny serial w, którym każda postać mnie ciekawiła, ale boją ulubioną jest Jack(kiedyś nazwany przez Jen "Jackersem")

bloomy_2

Jej, jakbym sama to napisała... Ja jako nastolatka (czyli w momencie, kiedy nadawali serial, miałam tak samo jak bohaterowie 16 lat :) Cotygodniowe spotkania z nimi były tak wyczekiwane (i nagrywane skrupulatnie na kasety VHS) bo dorastałam razem z nimi, kilka lat żyłam jakby ich życiem, to była "moja" (wyśniona) paczka (i jest nadal :) bo oglądając dzisiaj ten serial, mam podobne wrażenia i odczucia. I choć upłynęło prawie drugie tyle lat, ci ludzie nadal są mi równie bliscy i wciąż tak podobni... Joey & Pacey - Idealna para , wraz z Dr.Quinn & Sully'm moja ulubiona serialowa para. A sam serial uznaję za najlepszy ze wszystkich jakie nagrali w latach 90tych (a że w tych latach nagrywali najlepsze seriale, które się wspomina i do nich wraca, które lubię jest wiele) Niestety po roku 2000, seriale dla młodzieży stawały się coraz płytsze i próżne. Cieszę się, że urodziłam się w latach 80tych i było mi dane zasmakować tak pięknych emocji. A słuchając Run Like Mad, czy I don't Want a wait - czuję mocniejsze bicie serca :)

ocenił(a) serial na 8
violethe

ja również mam 23 lata i postanowilam odświeżyc sobie pamięć i wspomnieć rozterki ekipy a capeside:D ojj i były wybuchy śmiechu i wiele wiele łez ale to jest niesamowity serial. pamietałam tylko krótkie urywki i mimo iż mam te 23 lata na nowo sie wciągnęlam:) a ten pacey...która kobieta nie wybrała by tego chlopaka...chyba slepa;p

sysunia_11

Popieram pozytywną ocenę swoich przedmówców na temat tegoż serialu, pamiętam ,że za czasów swojej młodości strasznie mnie wciągnął, klimat i emocje związane z całą serią to coś nie do opisania, jeżeli ktoś się zastanawia to naprawdę polecam .

ocenił(a) serial na 9
bloomy_2

hmm, tak sobie tu weszłam, bo przypomniał mi się serial i chciałam poczytać co tam o nim piszą... I stwierdzam, że na nowo mam ochotę go obejrzeć, teraz mam 25lat, nie bardzo pamiętam ile miałam kiedy go puszczali na polsacie, ale też wyczekiwałam każdego odcinka (w każdą sobotę?). Ulubiona postać - Pasey, jak dla mnie ideał ;P
Po prostu kultowy serial, zaraz po "Friends" :D

ocenił(a) serial na 10
bloomy_2

Lepiej bym tego wszystkiego nie ujął :) Mimo że jestem facetem mam wielki,ogromny sentyment do tego serialu...przypomina mi młodość,beztroske,pierwsze miłosci,romanse,pocałunki i sam nie wiem czemu WAKACJE :) Może to nawet śmieszne, ale niejako ten serial mnie ukształtował jako faceta, brzmi śmiesznie ale wywnioskowałem że trzeba być troche jak Pacey i troche jak Dawson aby dziewczyny się Tobą interesowały (pomoagało jak cholera:) ...lata mijają i to sie nie zmienia :) Naprawde kapitalny serial...może kiedys zbiore się w sobie i ogladne wszystko raz jeszcze i pokolei...poki co przegladam forum,poszczególne sceny z YT i dopada mnie niesamowita nostalgia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones