PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653858}

Jordskott - Las zaginionych

Jordskott
7,2 2 003
oceny
7,2 10 1 2003
Jordskott Las zaginionych
powrót do forum serialu Jordskott - Las zaginionych

piosenka

ocenił(a) serial na 7

Czy ktoś podpowie jaki jest tytuł piosenki końcowej?

mija_

Ofelia - I Will Meet You There :)

ocenił(a) serial na 7
dawid1010

Dzięki! Pozdrawiam

dawid1010

a piosenka która słuchała Esmeralda, żeby się skoncentrować (chyba ostatni odcinek)?

guga15

Adéle Ofelia Cechal 'Criminal'

ocenił(a) serial na 8
Nathas

wiesz może,gdzie można załapać ten Utwór ,ale oryginalny z serialu, bo na YT,jest,ale bez melodii ;/ A najlepiej prosiłbym,o podanie stronki,gdzie można wszystkie utwory ,z tego serialu dostać ;)

ocenił(a) serial na 7
szaki3

Muzykę się kupuje, a nie „dostaje ze stronki”.
Proszę bardzo: https://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B00YQKQJR8/soundtrnet-20
Nie musisz dziękować. :)

ocenił(a) serial na 8
Klaman123

tak tak, jasne... , nie dziękuję ,bo odsłuchałem te kawałki, na tym amazonie ,ale to nadal ,nie jest właśnie ta muzyka " kawałki są przekombinowane "

ocenił(a) serial na 7
szaki3

No paczcież… Oficjalny soundtrack, a tu specjalista od muzyki filmowej uważa, że „przekombinowane”.
Weź poczytaj o tym, co się robi z muzyką w filmie.
A przy okazji… Naucz się, że spacje stawia się po przecinkach a nie przed nimi (a po cudzysłowie otwierającym i przed zamykającym nie powinno ich być). Gdzie ty się tego nauczyłeś? W szkole takich bzdur nie uczą, w książkach także jest odwrotnie. Od kolegów się nauczyłeś?

ocenił(a) serial na 8
Klaman123

jeżeli z wszystkim tak prowadzisz dialogi,to podziękujemy " ci " Pozd.

ocenił(a) serial na 7
szaki3

Z wszystkimi? Nie. Tylko z takimi, którzy na to zasługują.
PS. Prawidłowego szyku w zdaniu, także mógłbyś się nauczyć. :)

Klaman123

Znów niepoprawna interpunkcja. Dużo błędów popełniasz upominając ludzi. :)

Zapamiętaj sobie argument, że prowadzę rozmowę tak, jak moi rozmówcy zasługują. Tak naprawdę jestem nieproporcjonalnie uprzejmy. Ale zapamiętaj i tak, przyda Ci się, dziecko.

Klaman123

Możesz mi wskazać książki z taką ilością wielokropków? Tylko nie takie przez kolegów pisane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones