PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 564
oceny
5,3 10 1 10564
Julia
powrót do forum serialu Julia

Według was oczywiście poza Julią i Maćkiem
Dla mnie Anita za zwyczajną prostotę i szczerość jakiej się nie spotyka ;-)

ocenił(a) serial na 7
aveweb

dla mnie Igor sympatyczny i jeden z niewielu który nie myśli logicznie :P

ocenił(a) serial na 10
rozgwiazda87


Igor nie myśli logicznie?

ocenił(a) serial na 7
anonymus_filmweb

pomyłka... miało być że jest jedyną która myśli logicznie :P

ocenił(a) serial na 8
rozgwiazda87

Zgadzam się Igor jest dość bezpośredni i podoba mi się szczególnie w dialogach z Jankiem Wali prosto z mostu i konkretnie, zaś Janek taki "konkretny" gość wypada dość blado w całokształcie ;-( A przy Maćku to blednie jak cień w słoneczne południe ;-)

aveweb

Masz rację Anita jest bardzo fajna.

ocenił(a) serial na 8
aveweb

Ze wszystkich postaci to Anita ostatnio wypada najlepiej! (poza Maćkiem oczywiście bo on jest debeściak! ;-)) rozwaliła mnie w odcinku 91
rozmowa z Jankiem na temat koleżanki do pracy w dziale marketingu, była zarąbista!! Pięknie ustawiła całą sytuację tylko... że jej plan nie wypalił :-(
Poza tym w ostatnich odcinkach jej zachowanie było coraz ciekawsze, taka niby sobie prosta lekko naiwna dziewczyna/kobieta bardzo fajnie i dość wyrafinowanie potrafiła postępować w zgodzie ze swoim mało skomplikowanym poczuciem przyzwoitości ;-) Zaś Janek jak w innym temacie to coraz to bardziej cienko wypada :-/
Poza tym to wreszcie "akcja" się trochę ruszyła z miejsca, coś się zaczyna dziać i wyjaśniać, oby tak dalej, ale... jeszcze blisko 100 odcinków to znowu za niedługo "tempo" jak przypuszczam spadnie ;-)
Tak w ogóle jest to PIERWSZY polski serial który się mi podoba i każdego kolejnego odcinka się nie mogę doczekać :-D

aveweb

"najsympatyczniejsza"

ocenił(a) serial na 8
TheNekokuroi

Tak wiem ale czasem chochliki namieszają i potem nie da rady odkręcić tego ;-)

ocenił(a) serial na 3
aveweb

przeciez Julia jest najbardziej z nich wszystkich mdła/nijaka, Janek zreszta tez. niby studiuje aktorstwo, ale jest starsznie sztuczna i pretensjonalna....

ocenił(a) serial na 8
poisonka

Jest jaka jest :-) Poza tym jesteś w temacie najsympatyczniejsza a nie najmniej sympatyczna osoba ;-)

aveweb

Anita najlepsza ! ;)

aveweb

Anita!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones