PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549490}

Justified: Bez przebaczenia

Justified
7,8 5 526
ocen
7,8 10 1 5526
7,8 4
oceny krytyków
Justified: Bez przebaczenia
powrót do forum serialu Justified: Bez przebaczenia

Dewey i jego kolejna chwila triumfu... trwała tym razem jakieś 7 sekund :)

Eva i wątek więzienny już się staje nużący. Mogliby dać sobie z nim spokój, a przynajmniej
ograniczyć czas.

Boyd jak zwykle rewelacyjny. Facet ma tekst na każda okazję.


Na koniec Daryl Crowe Jr. musi zginąć. Podejrzewam, że zabije go siostra.

ocenił(a) serial na 9
marcin261287

Dewey w tym sezonie bije na głowę wszystko co do tej pory pokazał. Nawet numer z nerkami blednie przy jego ostatnich dokonaniach:)

Ave prawdopodobnie zabiją w więzieniu.

No i ostatnia scena odcinka rewelacja. Reakcja Wendy zajebista:) Szykuje się krwawy finał sezonu.

lukash_t

Dewey: This it, then, Raylan?
No final words, put
Dewey Crowe in his place?

Raylan: My advice ... stop talking about yourself in the third person. Makes you sound like a fool.

Dewey: Third person?
What, this guy?
Man, I don't understand you.


Esencja :)


ocenił(a) serial na 9
marcin261287

Również uważam wątek Evy za marnowanie czasu antenowego, ale w sumie, nigdy jej rola za bardzo mi nie odpowiadała. Dewey-a raczej już nie zobaczymy w przyszłym sezonie, no chyba że gościnnie, za kratami. Skurczybyk dodaje "redneckiego" polotu tej produkcji :-P
Ostatnia scena mocna, szykuję się niezły finał, Raylan nie cofa sie przed niczym....Poruszony temat Agustino jeszcze odciśnie na nim piętno...
Niezłych 5 lat z Raylanem prawie za nami....

ocenił(a) serial na 8
marcin261287

Ja mam trochę inna wizje finału: Daryl Crowe Jr. pewnie zginie (całkiem możliwe, że właśnie z ręki siostry), ale Art się obudzi i potwierdzi, że to młody Kendal był tym, który strzelał. To byłby duży cios dla Raylana, który ze wszystkich sił starał się dopomóc dzieciakowi (być może widzi w nim samego siebie ), aby uniknął pójścia w ślady całej swojej zdegenerowanej rodzinki, poprzez zachowanie rąk czystych od krwi.

No, ale to tylko efekt moich dalekosiężnych domysłów i spekulacji :P

ocenił(a) serial na 10
soko44

jebnąłbym jakby to faktycznie dzieciak strzelał, autentycznie ;)

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

Oj tak, myślałem, że pęknę jak przynał się do zabicia Messera :) On i Dickie to niezły duet, szkoda, że tak mało go było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones