PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619888}

Kłamstwa na sprzedaż

House of Lies
7,1 3 866
ocen
7,1 10 1 3866
Kłamstwa na sprzedaż
powrót do forum serialu Kłamstwa na sprzedaż

ciężko uwierzyć, żeby ludzie mogli tak się zachowywać. Ci ludzie żyją w prawdziwym piekle made by himself, goniąc za kasą i seksem, najczęściej skrzywionym. (Prawie nie znajdziesz normalnego, powiązanego z miłością. W tym środowisku normalnych kobiet już nie ma? O pustych facetach, bez jaj i honoru, nie wspomnę.) Dla kasy zrobią najgorsze świństwo. Koszmarne. Serial nie piętnuje tego sposobu życia, raczej ma charakter opowiadania. Kwiatkiem do kożucha ma być miłość głównych bohaterów. Oglądam dla Chedale, którego lubię i który potrafi grać. Ale z niesmakiem. Jeżeli takie piekło na ziemi istnieje w tego typu korporacjach, to współczuję. Życie absolutnie zagubione, bezcelowe.

ocenił(a) serial na 10
Uh_Huh

Tworki albo Sobieskiego w Warszawie polecam. To co robisz to masochizm. Nie podoba Ci się a jednak oglądasz. Nie smakuje a jesz?? Nie wpada w ucho a słuchasz?? Gdzie tu sens? I po co ten post?? Chciałeś spytać czy tak jest w prawdziwym życiu?? W korpo?? TAK, ODPOWIEDŹ BRZMI TAK!!

zatkaokakao

Zabawny jesteś. Naprawdę sądzisz, że mnie obchodzą tego tupu twoje opinie i oceny na mój temat? Mądrości życiowe z corpo. Xle odczytałeś rodzaj wypowiedzi. To ie były pytania na serio, tylko oceny połaczone z mdłościami. Nie chciałem spytać złotko. Ile masz lat, że nie wyczuwasz takich rzeczy? I po co te CAPSY? Wracasz z piekła czy co? Bywaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones