PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526547}

Kamuflaż

Covert Affairs
7,2 4 512
ocen
7,2 10 1 4512
Kamuflaż
powrót do forum serialu Kamuflaż

Wow oglądać Annie z pierwszego sezonu i teraz to jakby patrzeć na dwie różne bohaterki. Oczywiście zmiana jest, przynajmniej dla mnie, na plus; chociaż nie mogę powiedzieć, że Annie na początku była gorsza, była po prostu chyba bardziej naiwna. To pewnie te rosyjskie więzienie tak ją zmieniło :P

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

Rosyjskie więzienia zmieniają naprawdę ludzi. Ale po tych wydarzeniach w Rosji ja zauważyłam w Annie taką małą zmianę. Z mojego punktu widzenia Annie tak nie chętnie przyjmowała pomoc swoich przyjaciół, ale nawet za to ją lubię :)

ocenił(a) serial na 8
Sandrusja

Zmiana oczywiście jest widoczna, ale sama Annie w dyskusjach wyraźnie wyolbrzymia swoje "zejście do podziemia". Opisuje to jakby zdziałała w ciągu kilku miesięcy cuda wianki, których nie powstydziłaby się Masoneria za cały okres swojego istnienia. Jednak w całym serialu odpowiada mi metoda zamykania narracji. Jeżeli jakiś wątek jest kluczem do fabuły, to nie trwa więcej niż 2 sezony (nie ma tu sztuczek na miarę Mentalisty, które ciągnęły się ponad 5 sezonów). Co prawda motyw Moriartiego w serialach bywa ciekawie eksploatowany, nie mniej jednak Henry zaczynał mnie wnerwiać z tym swoim wtrynianiem w cudze życie za własne błędy... może o prostu postać została źle napisana.

ocenił(a) serial na 8
mac1991seth

"Jednak w całym serialu odpowiada mi metoda zamykania narracji. Jeżeli jakiś wątek jest kluczem do fabuły, to nie trwa więcej niż 2 sezony (nie ma tu sztuczek na miarę Mentalisty, które ciągnęły się ponad 5 sezonów). "

O to to! Też mi się to bardzo podoba. Ciągnięcie jednego wątku przez x sezonów skutecznie mnie zniechęca do serialu. A tam mamy grubszą sprawę z Henrym Wilcoxem, Chicago i Belenke, porwanie Auggiego. Wszystko w rozsądnych dawkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones