PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35907}
7,3 3 614
ocen
7,3 10 1 3614
Kapitan Sowa na tropie
powrót do forum serialu Kapitan Sowa na tropie

Serial nabiera tempa z każdym nowym odcinkiem. Widać, że S. Bareja, sukcesywnie nabierał wprawy. Osobiście najbardziej przypadł mi do gustu odcinek zatytułowany "Cichy pokoik".

ocenił(a) serial na 8
Rob_Rock

mój też:) a co do długości, to w sumie wszystko jest jasne i konkretne. sama się zastanawiałam, czy gdyby odcinki trwały dłużej, to czy nie byłyby nudne jak flaki z olejem

ocenił(a) serial na 8
Rob_Rock

Też lubię "Cichy pokoik". Ma taki fajny, ponury klimat. Milicjant mówiący "Niech pani na siebie uważa" i fajnie zagrana rola dziennikarza, czyli Włodzimierza Skoczylasa ("Spokojnie, siostro!").

ocenił(a) serial na 10
tomek_spolski

Zgadza się.Najlepszy odcinek.

ocenił(a) serial na 10
nekro666

Dla mnie sam serial za krótki! Świetna obsada, klimat, tylko odcinków mało

ocenił(a) serial na 8
Rob_Rock

Fakt, jest najlepszy.
Pola Raksa swoim dziewczęcym urokiem, delikatną posturą i niebywałą urodą, pod przykrywką przerażenia, świetnie ukrywa swoje prawdziwe intencje pobytu w "cichym pokoiku". Początkowo podejrzewałem dziennikarza, później staruszkę, następnie właściciela płaszcza i kapelusza, ale nigdy Raksy ;-)

ocenił(a) serial na 8
Rob_Rock

Czwarty odcinek bezapelacyjnie, nie tylko, że gra Pola:) Czy oni wiedzieli, że spotkają się na planie Rudego?
ps. i strzelanina w warsztacie pod koniec trzeciego odcinka.

ocenił(a) serial na 10
typisb

No i sama tajemnica w pierwszym...

ocenił(a) serial na 10
Rob_Rock

Fakt, mogły być te odcinki dłuższe, ale przede wszystkim serial powinien być dłuższy:) Przynajmniej z 50 odcinków. Dla mnie najlepszy ...pierwszy odcinek

ocenił(a) serial na 8
500movies

przyznam się, że brakuje mi filmów z tamtych lat, praktycznie za każdym razem gdy oglądam, no to się wzruszam, pewnie to wspomnienie dzieciństwa i dlatego, czasem coś jest na TVP Kultura, ale nie wiem dlaczego filmy są późno wieczorem.

ocenił(a) serial na 7
typisb

Na YouTube są wszystkie odcinki.

kingjames7

O dzięki bardzo

Rob_Rock

No, to był ciekawy pomysł z obsadzeniem Raksy w roli zbrodniarki :)

A poza tym - klimat (malownicza sceneria i "duchy") :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones