PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35860}
7,8 25 329
ocen
7,8 10 1 25329
8,7 3
oceny krytyków
Kariera Nikodema Dyzmy
powrót do forum serialu Kariera Nikodema Dyzmy

Osobiście mnie go zabrakło...
Chciałbym zobaczyć miny wszystkich już na serio a szczególnie Pietraszaka jak się bulwersuje krzycząc SKANDAL!!!
Końcówka dwuznaczna bo podobne miny niedowierzania mieli, ale raczej Żorż nie został wzięty na poważnie... To się nie mieściło w ich głowach ,taki numer! ;)
Apropos Żorża to on wyszedł na tym najlepiej i był najnormalniejszy z nich wszystkich pomimo że ekscentryk itd.
Mógł tez zdemaskować Dyzmę jeszcze bardziej mówiąc o układzie między nimi...nic by nie ryzykował ...Tych niuansów mi zabrakło i dlatego mogli zrobić jeszcze jeden odcinek.
Żorż również okazał się lotrem bo złamał umowę, ale chyba powodowały nim wyższe cele, chronił honoru rodziny i miał dość tej farsy. Co myślicie? Może by zrobił na nowo serial? (Żart!)
Ps.Hollywood mogłoby się uczyć. Wilk z Wallstreet i Złap mnie jeśli potrafisz choć dobre to mały Pikuś przy naszym Dyźmie...No!!! ;)

ocenił(a) serial na 7
peterson78

Ja myślę, że Żorż uznał , że jego honor cie ucierpi na tym, że złamie porozumienie zawarte uprzednio z chamem.

ocenił(a) serial na 9
peterson78

Moim nawet ten brak Oksfordu by Dyzmie nie zaszkodził a nawet pomógł. W koncu Nikodem oczarował wszystkich swoją prostotą i brakiem manier a także kombinatorstwem

magik30

Ja zwracam Panstwa uwage na przyczyne losow Dyzmy -wedlug mnie nastapila wskutek Zwyklej Pazernosci Malego CZlowieczka<>Tyle w temacie Pozdrawiam z Perth!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones