PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779299}

Obsesja Eve

Killing Eve
7,6 21 487
ocen
7,6 10 1 21487
7,5 17
ocen krytyków
Obsesja Eve
powrót do forum serialu Obsesja Eve

Za jednym z portali: "Nowy serial Sandry Oh z premierą w kwietniu. 8 kwietnia w BBC America będzie mieć premierę 8-odcinkowy miniserial "Killing Eve" na podstawie książki Luke'a Jenningsa. To thriller opowiadający o dwóch kobietach: Eve (Sandra Oh), znudzonej oficer MI5, która pracuje za biurkiem, i zabójczyni o imieniu Villanelle (Jodie Comer). Scenariusz napisała Phoebe Waller-Bridge, a w obsadzie znajdują się także Fiona Shaw ("True Blood"), Kirby Howell-Baptiste ("Downward Dog"), Kim Bodnia ("Most nad Sundem"), David Haig ("Penny Dreadful"), Sean Delaney i Owen McDonnell."

pogodno_2

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=dbe3w425o4I

pogodno_2

Można już gdzieś obejrzeć?

pogodno_2

Można już gdzieś obejrzeć?

zuzka1001

Ja, póki co, nie znalazłam, ale szukam ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

Na hbo go jest 1 odcinek. Wlasnie obejrzalam. Dla mnie naciagana 6.

Kaaykaa

Hmm, czyli, jak na razie, niczego nie urywa ;)

pogodno_2

A mnie się podoba :) Psychopatka mnie strasznie irytuje, czyli chyba dobrze gra swoją rolę ;)
Eve jest świetna :D

basiek_10

Ja jeszcze nie ruszyłam, ale ciesze się z pozytywnej opinii. BBC America zamówiła 2. sezon.

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

mnie wciągnął pierwszy odcinek.
zobaczymy jak będzie dalej.

btw - kwestia sandry oh po polsku, mnie rozwaliła xD oplułam monitor :)

soleiasta

To ja, na wszelki wypadek odsunę się laptop na metr ;) Niestety, dwie młode bohaterki przegrały z pewną starszą panią detektyw. Wczoraj skończyłam najnowszy sezon "Very", więc teraz czas na kobiecy duet ;)

zuzka1001

Pierwszy odcinek z lektorem jest na efilmach.tv

pogodno_2

O super dzięki :) I jak wrażenia?

zuzka1001

Czekam na wieczór, jak ogarnę rzeczywistość i natychmiast biorę na warsztat. Ale mam nadzieję, że się nie zawiodę ;)

pogodno_2

Odnośnie książek - są tylko 2 czy to dłuższa seria?

anulka88

Seria składa się z czterech części.

pogodno_2

Ale w Polsce chyba póki co wyszły dwie...?

anulka88

Z tego, co wiem-tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones