PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670652}
6,5 272
oceny
6,5 10 1 272
King & Maxwell
powrót do forum serialu King & Maxwell

Jak wrażenia po pilocie? Mi się nawet spodobał, humor trochę podobny jak w Rizzoli & Isles, jak
tak dalej pójdzie, to będzie super serial :)

ocenił(a) serial na 4
elenkaa

Trochę sztuczny ten humor, zwłaszcza końcowa scena. Ale jak na razie ujdzie. 'Boli mnie' znów ta poprawna politycznie i nierealistyczna sztampa słabszego mężczyzny, który w pewnych sytuacjach sobie nie radzi i powoduje kłopoty i mocnej kopiącej kobiety, która naprawia wszystkie jego błędy. Ale tak widocznie ma być jeżeli płeć piękna ma oglądać. Wszystko zależy czy będzie jakiś watek przewodni, pomysł na kolejne odcinki i czy nie będą epatować superinteligentnym autystą no i mam nadzieję, że nie będzie wątku romantycznego między dwoma bohaterami. Jak na razie na słaba czwórka w ocenie 2-5.

Uh_Huh

Wątek przewodni pojawia się w następnych odcinkach, wątku romantycznego jak na razie nie ma.

ocenił(a) serial na 4
elenkaa

Są elementy dialogów, które mogą sugerować, że kiedyś zostanie wprowadzony. Zobaczymy, jak na razie jest 6 odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones