PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477602}

Kings

7,7 557
ocen
7,7 10 1 557
Kings
powrót do forum serialu Kings

Kontynuacja

ocenił(a) serial na 9

Można gdzieś napisać petycję o kontynuację? Obejrzałam pierwszy sezon i czuję pustkę, bo JAK MOŻNA BYŁO TO TAK SKOŃCZYĆ BEZ KONTYNUACJI? Może ten serial nie jest cudem przemysłu telewizji (choć naprawdę nie rozumiem osób, którym ten serial nie przypadł do gustu), ale dla mnie zawiera wszystko, co powinien zawierać dobry serial - wciągająca, wielowątkowa fabuła, sporo postaci, a każda z nich posiada własny, indywidualny charakter, dobra muzyka i świetna gra aktorska sporej części obsady. W dodatku symbole z przypowieści o Dawidzie i Goliacie dodają smaku tej serii. No i bardzo podoba mi się to, że bohaterowie nie są czarno-biali i nijacy, gdyż każdy z nich ma zarówno dobre, jak i złe strony, ich osobowości są rozbudowane, pełne sprzeczności, dzięki czemu ich portrety psychologiczne stają się autentyczne (zwłaszcza postać Jacka Benjamina, czy królowej lub króla Silasa). Wielka szkoda, że nie ma dalszej części.

jedlecka_aleksandra

można wiedzieć gdzie go obejrzałaś? nigdzie nie umiem znaleźć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones