PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 450
ocen
2,8 10 1 35450
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Filmwebowcy, odcinek 87 (PREMIERA)
Filmwebowcy wracają z wakacji. Awdar i Matt wracają z wycieczki po Warszawie, gdzie odwiedzili między innymi Sadybę i Truskawiecką. Mają niezapomniane wspomnienia z wakacji. Vanessa wybrała nieco odmienny klimat i zagościła w Niemczech, gdzie poznała niejaką Kamilę i Oskara. Razem z nimi szalenie imprezowała, a następnie leczyła kaca. Wiatr odszedł z firmy i zniknął. Elmoo spędził wakacje w smutku i żałobie, Anarchist przez cały okres mimo wielu wiadomości o Elma nie dała znaku życia. Właśnie dziś, 4 września Elmoo dostał list od dziewczyny…
„Wrócę. Może.”
Vanessa ma wszystko w dupie i pije wódkę. Do pracy nie idzie. „Po co? Przecież to ja tu rządzę!”
Jej spokój zakłóca pukanie do drzwi. Na nieszczęście za drzwiami ukazuje się Elfijka. Gdy Vanessa ją widzi, wysuwa język z odruchem wymiotnym. Elfijka odpowiada, że też się cieszy, że ją widzi. Oświadcza, że wróciła do Sacramento wraz ze swoją nową przyjaciółką, po czym przedstawia jej owcę – Bożenkę. Vanessa wpada w brecht i pokazuje Elfijce swoją przyjaciółkę – wódkę. Obie dziewczyny wymieniają się serią głupich min.
Awdar i Matt postanawiają przestać ukrywać się i jadą razem na czerwony dywanik, gdzie Awdar wysiada z samochodu, a za nim Matt. Mężczyźni łapią się za rękę i pozują paparazzi do zdjęć.
Tymczasem w firmie Bogdan i Lach pod nieobecność szefostwa trochę zabalowali i zapomnie posprzątać. Efektem tego w firmie są pudełka po pizzy, porozwalane butelki alkoholu, prezerwatyw również nie zabrakło. Na dodatek Bogdan budzi się na podłodze w samych stringach. Natomiast Lach otwiera oczy i orientuje się, że spał na fotelu Vanessy. Przygląda się w lustrze i widzi na swojej twarzy jakąś żółtą maź. Szybko idzie do łazienki męskiej, po drodze spotyka Marinę przerażoną tym co właśnie widzi. Dziewczyna stwierdza, że ona nic nie wie i nie chce być wmieszana w to co zrobili. Radzi mężczyznom również, żeby posprzątali to wszystko zanim wróci Vanessa i wydłubie im oczy.
John i Laleczka bacznie obserwują co się dzieje w życiu Shermanów. Okazuje się, że po coming oucie Awdara świat zaczął go podziwiać za odwagę i zbiera same pochwały. Na dodatek sama Elfijka zabrała w tym głos, gratulując swojemu byłemu mężowi. Dobra passa Awdara sprawiła, że ludzie zamieszczają w internecie negatywne komentarze na temat gazety „Beki”, która opublikowała przed wakacjami kompromitujące zdjęcia Awdara i Matta. John zapowiada Laleczce, że muszą zniszczyć Awdara.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

12 739. osoba, która chce mnie zniszczyć.

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Zazdroszczą Ci. :P
A chodzi o realne życie czy serial? ;)

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Życie :) Ludzie mnie w realu często kochają albo nienawidzą bez powodu, przynajmniej ja nie wiem dlaczego :)

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Taki już jesteś. Widocznie są ludzie, którzy Cię nie rozumieją. Ale to ich problem. ;)

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

To mój problem w momencie, gdy są np. w szefostwie, lub np. przyjaźnią się z kimś, z kim ja chciałbym się zaprzyjaźnić. Ale, jak już pisałem, to działa w obie strony, bo jest też dużo osób, które okazują mi sympatie bez wyraźnego powodu i bardziej niż okazywałyby innym na moim miejscu :)

elmoo_filmweb

Hah ale mam przyjaciółkę - wódkę :D
A Elfijka - owcę Bożenkę.
:D

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Hehe ostra balanga jak moją postać w samych gatkach zostawili XD

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 88
Rześki poranek w Sacramento, Elma budzi dzwonek do drzwi… myśląc, że to jakiś listonosz lub kurier, bez entuzjazmu podchodzi do drzwi. Przed drzwiami stoi osoba zakapturzona, z wystającym brzuszkiem. Kiedy podnosi głowę, wszystko staje się jasne. To Anarchist. Vanessa wchodzi do firmy, gdzie wszystko aż lśni. Bogdan i Lach cicho dziękują Marinie, dzięki której cały bród i syf udało się ukryć. „Kiedyś mi to wynagrodzicie” – stwierdza Marina pewnym głosem. Ich wesołe miny przerywa głośny krzyk Vanessy, która wybiega i ze zniesmaczoną miną pyta się wszystkich, gdzie podziały się jej stringi. Po swoim zapytaniu jednak Lach, Bogdan i Marina odwracają głowy jakby wcale nie usłyszeli pytania Vanessy. John robi pierwsze kroki przeciwko Awdarowi. Spotyka się z dawno niewidzianym Wiatrem i chce go wtajemniczyć w swój plan. Zapewnia mężczyznę, że on także na tym skorzysta. „Nie chcę mieć z tobą nic wspólnego” – tak odpowiada Wiatr. Jednak John kusi mężczyznę stałą pracą w jego gazecie w zamian za wspólne uprzykrzanie życia Awdarowi. Trwa naradzenie Bogdana, Lacha i Mariny w sprawie zaginionych stringów Vanessy. Marina stwierdza, że musiała wyrzucić je przypadkowo razem z resztą śmieci. Lach natomiast sądzi, że te stringi nadal nosi Bogdan. Mężczyzna przysięga, że nie ma na sobie żadnych stringów. Na dowód zdejmuje spodnie, jednak niechcący razem z bokserkami. „Wystarczy, wierzymy!” – wykrzykuje Marina zasłaniając się ręką. Wiatr ostatecznie postanawia przystać na umowę z Johnem. Jego zadaniem jest omotanie Matta i odciągnięcie go od Awdara. Wiatr obiecuje, że zrobi wszystko co w swojej mocy, aby dokonać tego. Elmoo jest przeszczęśliwy, że Anarchist do niego wróciła. Kobieta jednak chłodnym tonem oświadcza, że nie wybaczyła mu i wciąż pała do niego nienawiścią za zdradę. Po krótkiej wymianie zdań i argumentów Elmoo wykrzykuje „Zdradzając Cię wciąż myślałem o tobie!”. Wściekła Anarchist z całej siły uderza Elma, który w wyniku silnego policzka wypada przez okno.

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

No no ciekawe xD
ey, a Ty serial łączysz z różnym uniwersum, bo mam pewien pomysł co do mojej postaci.

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

Nawijaj! Możesz napisać tu albo w wiadomości na pw, jak wolisz. ;)

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Hahaha... narada ze stringami bezcenna :D. Czekam na więcej emocji :D

lach

Swoją drogą co robią stringi Vanessy w biurze ;) Jak silny musiał być ten policzek skoro Elmoo wyleciał przez okno xD haha
Ale wyznanie "Zdradzając cię wciąż myślałem o tobie!" musiało brzmieć przesłodko... jak cytryna :D

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Anarchist to dopiero silna babka :) Coż za fascynujące zwroty akcji :)

ocenił(a) serial na 3
Sisi_188

Ciekawe co z jej dziecka wyrośnie...A czyje ono jest, bo nie pamiętam?

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Coming out wyszedł Awdarowi i na dobre i na złe ;) A ja jak zwykle spóźniony...

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 89
Szpital. Tu budzi się Elmoo, jednak niewiele pamięta co się wydarzyło. Widzi przed sobą Anarchist siedzącą przy jego łóżku i macającą się po wystającym brzuszku. „To kara boska za wyrządzone mi krzywdy” – szepcze Anarchist Elmowi do ucha. Następnie wstaje z krzesła i wychodzi. Vanessta stawia cały personel na nogi i oświadcza, że lada moment w firmie zjawi się Steffy Forrester i Liam Spencer. Każe pracownikom przygotować i zaprezentować się perfekcyjnie. Lach, Bogdan i Marina kiwają głowami na znak, że rozumieją, po czym na okrzyk Vanessy każde z nich szybciutko idzie do swojej roboty. Matt wiesza w swoim domu zdjęcia jego i Awdara. Nagle ktoś dzwoni do drzwi. Mężczyzna otwiera drzwi i widzi czyjąś twarz zasłoniętą bukietem róż. „Nie wygłupiaj się” – mówi Matt z uśmiechem będąc pewny, że to Awdar. Jednak jest zdziwiony, kiedy za kwiatami ukazuje się twarz… Wiatra! Steffy i Liam z „Mody na sukces” już przybyli do firmy. Wypindrzona Vanessa wita ich ze sztucznym uśmiechem. Steffy wręcza jej seksowną piżamę zaprojektowaną przez jej ojca, Ridge’a Forrestera. Wychodzi Marina trzymając tackę z winami, a także Bogdan i Lach mający oprowadzić gości po firmie. Wiatr wręcza Mattowi bukiet róż i oświadcza, że to w ramach przeprosin za to, że został wciągnięty w gierki jego i Awdara. Prosi także, żeby jego wizyta została tajemnicą. Zostawia swój numer i prosi, żeby zadzwonił jak będzie czegoś potrzebował. Po wyjściu Wiatra, Matt szczypie się w rękę, bo nie wierzy, że to co przed chwilą zobaczył, wydarzyło się naprawdę. Steffy i Liam oświadczają Vanessie, że przyjechali z misją aby znaleźć wśród personelu modela do Forrester Creations. Vanessa uważa, że jej brat jest wprost stworzony do tego – jest rozpoznawalny, fotogeniczny, obyty z kamerami. Steffy przerywa dziewczynie i uświadamia jej, że wybrali już sobie kogoś, po czym wskazują na Bogdana. Vanessa wybucha płaczem i śmiechem na raz, a Bogdan ma erekcję z wrażenia.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Takie budowanie stereotypów, gej to musi być model, a fe ;P

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

I jak, Bogdanie, jesteś zadowolony? :D

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Trochę tak, a zarazem nie, jak Vanessa, bo nie wiem co wykombinujesz dla mojej postaci, teraz pewnie będzie chwila przerwy bo będę za oceanem a wrócę jako sława modowa i będę chciał wszystkimi rządzić, bo Ridge to mój ziom XD

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

A jeśli tak nie będzie? :P
Możesz się nie zgodzić na wyjazd i zostać w swojej stałej pracy wśród przyjaciół, ale kasa i sława kuszą... problem niczym Bożenka z wyjazdem do Chin. :D

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Wykombinuj coś ciekawego, bo w Polszy nudno :-)

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

This is Sacramento, California. ;)

elmoo_filmweb

Że niby jakiś podryw ze strony Wiatra, co? :D Ciekawie...

elmoo_filmweb

Hahaha Steffy i Liam z Mody na sukces i ja ;)))

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

I piżama od Ridge'a Forrestera. :) http://img.szafa.pl/ubrania/0/015512512/1374136014/sexy-pizama-kolor-czarny-new- yorker-s-m-nowy.jpg

elmoo_filmweb

Ojej, coś wspaniałego ;))
Będę w niej spać ;))

ocenił(a) serial na 1
elmoo_filmweb

ładny komplecik ;)

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Kochani, powiedzcie czy wolicie w tym sezonie głupawe wątki typu erekcja i stringi czy jakieś kryminalne, drastyczne akcje? :D

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Pewnie, że poważne.. Lubię kryminały.

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Może być komedia kryminalna. Np. ktoś został zamordowany podczas erekcji.

elmoo_filmweb

Ja wolę wątki komediowe.
Chociaż w sumie może być tak jak lach pisze - komedia kryminalna.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Ja wolę kryminał.

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 90
„To hańba!” – wrzeszczy rozczochrana, z rozmazanym makijażem Vanessa smażąc naleśniki. „Ty powinieneś zostać wybrany, jesteś najprzystojniejszym celebrytą w całym Hollywood!”. Awdar jednak wzrusza ramionami i stwierdza, że najważniejsza teraz dla niego jest przyszłość jego i Matta. Tymczasem Bogdan będąc najwcześniej ze wszystkich pracowników w firmie urządza sobie zabawę w modela i stroi się w różne stroje, za równo damskie jak i męskie. Na biurku Vanessy znajduje piżamę uszytą przez Ridge’a Forrestera. „Co mi szkodzi!” – myśli sobie Bogdan, po czym zakłada różową piżamkę i ogląda się w lustrze. Nieoczekiwanie wchodzi Steffy Forrester i błądzi gdzieś wzrokiem, nie wiedząc jak się zachować. „My, projektanci jesteśmy otwarci na inność!” – stwierdza, a zakłopotany Bogdan zaciska usta ze wstydu. Elmoo spędzając kolejny dzień w szpitalu, płacze do poduszki i narzeka na swój nędzny los. We łzach zamyka oczy i widzi światło. Po chwili znajduje się w niebie wśród chmur. W słonecznym świetle ukazuje się Isild ubrana w białą sukienkę z dzieciątkiem na rękach. „Teraz ja i moje dziecko jesteśmy szczęśliwi” – oświadcza Isild, po czym posyła szczery uśmiech i znika wśród obłoków. Elmoo czuje radość, będąc w niebie, jednak po chwili pada na niego ciemne światło i widzi zbliżające się do niego rogi. W tym momencie Elmoo budzi się cały spocony, mający mroczki przed oczami. Andre przyjeżdża do Sacramento i postanawia odwiedzić swoją ukochaną Vanessę z kwiatami. Tymczasem Steffy czekając w firmie na Vanessę, czyta plotkarskie gazety. W końcu Vanessa raczyła zjawić się i wita Steffy sztucznym uśmiechem. Córka Ridge’a chwali Bogdana i mówi, że do twarzy mu w jej piżamie. Vanessa z miejsca rusza do swojego gabinetu, gdzie zastaje Bogdana w samych bokserkach trzymającego w ręku piżamę. Wściekła dziewczyna rzuca się na niego i oboje lądują na biurku. W tym samym czasie przychodzi Andre z kwiatami. Usłyszawszy hałas, razem ze Steffy wchodzą do gabinetu i widzą Vanessę leżącą na półnagim Bogdanie. Andre wykrzykuje, że to koniec jego związku z Vanessą, wręcza kwiaty Steffy i ucieka. „A ja myślałam, że to moja rodzina ma nierówno pod sufitem!” – stwierdza Steffy po całej sytuacji.

elmoo_filmweb

hahahahaha ;))
"Elmoo spędzając kolejny dzień w szpitalu, płacze do poduszki i narzeka na swój nędzny los" - haha :D

Niepowtarzalna, zachwycająca ridżowa piżama odegrała dziś ważną rolę ;))

Już dawno zauważyłam, że Steffy i moja postać mają podobne charakterki.

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

A ja się nie spodziewałem, że moja postać dostanie fiksacji na punkcie różowej pidżamy haha
trochu śmieszno trochu straszno w tym odcinku, ale ciekawie.

Bogdan4674

Tak ;)

elmoo_filmweb

Ta piżamka... :P Ładna jest. Wyobrażam ją sb na męskim ciele Bogdana xD haha

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 91
W całej firmie plotkuje się o tym, że Bogdan zostanie modelem FC. Lach uważa, że to on powinien zostać modelem i stwierdza, że Bogdan na pewno zostanie wykorzystany, a modeling to tylko przykrywka. Tymczasem on ma ostatnie chwile, by zrezygnować z propozycji Forresterów. Marina umiera z tęsknoty za Wiatrem, który od czasu wakacji nie daje znaku życia. Nieoczekiwanie Wiatr do niej dzwoni i prosi ją o bardzo ważne dla niego spotkanie. Marina jest przeszczęśliwa, będąc pewna, że Wiatr chce się jej oświadczyć. Vanessa przestrzega Bogdana, że jeśli zdecyduje się robić karierę modela w Forrester Creations, nie będzie miał już powrotu do jej firmy w razie niepowodzenia. Podpisanie kontraktu z Forresterami potraktuje jako zdradę. Bogdan stwierdza jednak, że to niepowtarzalna okazja, aby uciec od chorej propagandy stworzonej przez Vanessę. „Co za chamstwo i prostactwo!” – krzyczy Vanessa. Marina przychodzi w pięknej czerwonej sukni na spotkanie z Wiatrem i z radością go obejmuje po długiej rozłące. Wiatr prosi ją, żeby usiadła. Chwilę potem oznajmia jej, że nie czuje nic do niej i zdał sobie sprawę, że była dla niego tylko lekiem po tragedii życiowej jaka go spotkała. „Nie jesteś dla mnie nikim ważnym” – chłodnym głosem stwierdza Wiatr, po czym wychodzi. Zrozpaczona Marina idzie po radę do Vanessy i pyta się co by zrobiła gdyby facet powiedział jej, że była dla niego tylko lekarstwem. „Zabiłabym sukinsyna!” – stwierdza z przekonaniem Vanessa. Marina ze łzami w oczach zaciska pięść, po czym wynajmuje detektywa, Sherlocka Holmesa i proponuje mu podwojoną stawkę za pozbycie się Wiatra. Lach przychodzi do gabinetu Vanessy i mówi, że ma do niej sprawę. Vanessa jednak stwierdza, że nie ma czasu i każe Lachowi wyjść. „A jeśli powiem, że to może zniszczyć Bogdana?” – zachęcająco pyta Lach. Vanessa zrywa się z krzesła i zamienia się w słuch. Późnym wieczorem Wiatr udając się w stronę swojej posiadłości zostaje napadnięty przez napastnika, który usiłuje do udusić sznurem. Pada strzał, po czym napastnik osuwa się na ziemię, a w świetle księżyca wychodzi Sisi z pistoletem. „Tęskniłeś, kotku?” – Pyta jak gdyby nigdy nic. Lach proponuje Steffy, żeby skorzystała z firmowej sauny. Zachęcona dziewczyna zgadza się. Następnie Lach idzie do Bogdana i mówi mu, że Steffy czeka na niego w saunie i chce, aby nasmarował ją olejkiem. Szczęśliwy Bogdan rozbiera się i biegnie do sauny, a Lach idzie do Liama Spencera i mówi mu, że Steffy czeka na niego w saunie. Chwilę potem Bogdan zjawia się w saunie, a Steffy na jego widok zaczyna krzyczeć. Następnie wbiega Liam. „What the f*ck?!” – krzyczy Liam na widok rozebranych Bogdana i Steffy.

elmoo_filmweb

To nie pierwsze tego typu wielkie wejście Sisi ;) Dobra robota!

ocenił(a) serial na 10
Mateusz15401

Noo, ma się to coś, nie? :D

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Końcówka zdecydowanie miażdży system taka "Modowa"
XD
jakiś skandalik na początek kariery hehe

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Duszenie sznurem,uuu...Jak u Osmanów!

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Ooo jakie ja mam powroty ! Dziękuję Elmoo, jesteś fantastyczny!

ocenił(a) serial na 6
Sisi_188

Bardzo mi miło, staram się prowadzić wszystkie postacie najlepiej jak mogę. ;)

Sisi_188

Strach Ci podskakiwać :D

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 92
Lach przychodzi zadowolony do roboty. W szatni dopada go Bogdan i szarpiąc go za kołnierz grozi, że jeśli jeszcze raz wejdzie mu w drogę, słono za to zapłaci. „Nie wiem o czym mówisz” – stwierdza Lach i z uśmieszkiem na twarzy opuszcza szatnię. Tymczasem Liam i Steffy podjęli decyzję, że mimo niezręcznej sytuacji dadzą Bogdanowi jeszcze jedną szansę. Vanessa słysząc to wpada w szał i oświadcza Lachowi, że jego plan się nie powiódł. „Spokojnie, jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa” – mówi pewny siebie Lach. Wiatr przychodzi do Sisi, która uratowała mu życie. Wręcza jej róże w podzięce za uratowanie mu życia przed tajemniczym napastnikiem. „Tylko róże masz mi do zaoferowania?” – pyta pogardliwie Sisi, po czym wbija się Wiatrowi w usta. Vanessa prosi Bogdana, żeby udał się z nią do sauny, gdzie mogliby spokojnie porozmawiać i wszystko sobie wyjaśnić. Bogdan stanowczo odmawia i mówi, że nie chce mieć nic wspólnego ani z nią ani z jej pachołkiem, Lachem. Vanessa przysięga Bogdanowi, że ma dobre intencje i bardzo jej na tym zależy. Bogdan w końcu zgadza się i rozbiera się z ubrań, po czym wchodzi do sauny. Vanessa jednak nie wchodzi, zamyka saunę na klucz, po czym z ukrycia wychodzi Lach i zakłada strój ochroniarza. Wiatr i Sisi uprawiają seks. „Brakowało mi tego” – stwierdza Sisi zapalając papierosa. „Mi też” – odpowiada Wiatr uśmiechając się. Marina siedzi spokojnie i patrzy się w okno. Nagle słyszy jakiś krzyk. Biegnie za głosem i orientuje się, że to Bogdan zamknięty w saunie. Dziewczyna chce mu otworzyć, jednak dopada ją Vanessa i zatyka jej usta. „Piśnij słówko, a gorzko tego pożałujesz!” – mówi skrzeczącym głosem Vanessa. John wzywa do siebie Wiatra. Oświadcza, że doniesiono mu o jego spotkaniach z Sisi. Każe mężczyźnie natychmiast zakończyć znajomość z dziewczyną, gdyż to może zaszkodzić w ich planie. Wiatr z pokorą przyznaje Johnowi rację, po czym spotyka się z Sisi i mówi jej, że muszą przestać się spotykać. Dziewczyna nazywa go dupkiem, któremu zależy tylko na bzykaniu. Daje mu kopa w jądra i pokazuje środkowy palec. Tymczasem Liam widzi mężczyznę w stroju ochroniarza i będąc pewny, że to Bogdan, zaczyna z nim rozmawiać. Mężczyzna odwraca się ze spuszczoną głową. Po chwili z całej siły popycha Liama, który wpada na schody i turla się po nich. Przybiega Steffy usłyszywszy hałas. Widzi uciekającego ochroniarza i poturbowanego Liama.

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

No to niezła historia! Zaczaiłem się na Liama, spoko nie lubię tej postaci :-)
Ale najlepszy tekst ze wszystkiego " Daje mu kopa w jądra" śmiechłem kilka razy XDD

elmoo_filmweb

Ostro :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones