PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 450
ocen
2,8 10 1 35450
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

...co najmniej od czasu "Rozłucki zostanie zabity".

1) W odcinku 2790 wraca Daniel, będzie miał nową twarz, zagra go Marek Kossakowski. Znów będzie w sekcie, nie jest jasne, czy w tej, której przywódcą był jego ojciec.

2) W odcinku 2793 wraca Kamila, też będzie miała nową twarz, Martyny Kowalik.

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Odważne zmiany, aktorzy są związani bardziej z teatrem niż z telewizją.
Nowa aktorka grająca Kamilę jest starsza o 8 lat od swojej poprzedniczki, ciekawe czy ta różnica wieku będzie widoczna. Plus, że jest bardzo ładna i nawet podobna do Michaliny.
Nowy aktor grający Daniela to obrót o 360 stopni. Zupełnie niepodobny do Daniela Tolaka, nawet kolor włosów mu się zmienił. Natomiast z niecierpliwością czekam na wątek z sektą, który ma być pierwszym "nowego Daniela".
Więc jeszcze raz: duże zaskoczenie i ciekawy jestem jak to wyjdzie na ekranie.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Cytat z BzK: "Nowy Daniel wygląda jak... Jakub Tolak wyniszczony długoletnią walką z HIV. Bravo dla ludzi od castingu." :D

Związani z teatrem pewnie nie do końca ze swego wyboru ;) Dobry aktor jest po połowie i tu i tu ;)

Awdar

Ten cytat genialny :D:D

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Prawdę mówiąc... autocytat ;)

Wpisz się na BzK, jeśli jeszcze Cię tam nie ma :)

ocenił(a) serial na 10
Awdar

A można prosić o rozszyfrowanie tego tajemniczego skrótu?

ocenił(a) serial na 3
franciszek_hanisz

Można :) Beka z Klanu na fb:

https://www.facebook.com/blozesztymoj

ocenił(a) serial na 10
Awdar

Pięknie dziękuję. Aczkolwiek widzę, że jest tam zbyt dużo skrajnych emocji, jak na serce osoby w podeszłym wieku. :)

ocenił(a) serial na 4
elmoo_filmweb

"Nowy aktor grający Daniela to obrót o 360 stopni"

No to rzeczywiście duża zmiana :D

ocenił(a) serial na 6
andre_

Oj... miało być o 180... :)

ocenił(a) serial na 1
elmoo_filmweb

rzeczywiście, nowa Kamila podobna do starej i ładna. Ma też bardzo podobny głos i rewelacyjnie weszła w buty po Michalinie. Ma podobną charyzmę, widz oglądający klan raz na ruski rok w ogóle nie zauważy, że zmienili aktorkę.

ocenił(a) serial na 3
Awdar

Ładna para?

http://i.iplsc.com/martyna-kowalik-i-jakub-swiderski/0004K3I6AFBBM9D5-C116-F4.jp g

Awdar

Ładne zdjęcie.
To nowa Kamila?

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Ano. Ale, ale...gdzie on pcha tę łapę?

Awdar

Nowa Kamila trochę podobna do poprzedniej.
I ładna.

On tylko sobie rękę oparł na murku :D

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Tak sobie tłumacz ;)

Jeszcze w związku z wysypem nowych twarzy w Klanie - spośród sześciu ostatnich statusów połowa tyczy naszego kochanego serialu:

https://www.facebook.com/Skene.Aktorska

Jak sądzicie, kim będzie Gerard Poleski?

ocenił(a) serial na 10
Awdar

Hmm, Gerard… Tak jakby z niemiecka. Przybyły z RFN kolega "po fachu" Oskara?

ocenił(a) serial na 10
franciszek_hanisz

Tak sobie głośno myślę. Przyjedzie za Kamilą, a tu eldorado: Bożenka, Młodsza Koniaczkówna, a nawet Małgosia… Może być gorąco.

ocenił(a) serial na 4
Awdar

Opiera się o balustradę przecież.

ocenił(a) serial na 2
Awdar

Co do zmiany Kamili to jestem stanowczo na wielkie NIE! Gdyż jak wiadomo byłem wielkim fanem poprzedniej aktorki i co oni zrobili :<

Bogdan4674

Hah tak się zastanawiałam, jak zareagują mężczyźni, fani dawnej Kamilki ;P

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

Jak dadzą paskudę w stylu Ramony to się załamię...:x

Bogdan4674

No przecież nowa Kamila jest na zdjęciu podanym w tym wątku przez Awdara.
Zobacz sobie. Razem z Norbertem

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

A to nie zauważyłem :-) wizualnie nawet podobna do "starej" Kamili. O ile idzie rozumieć, że Jakub Tolak, czyli stary Daniel nie wróci do Klanu szło zrozumieć, i idzie też zrozumieć, że musiał się pojawić nowy aktor, jeżeli chcieli wznowić wątek Daniela, o tyle nie rozumiem decyzji starej serialowej Kamili..Aż tak jej odbiłoz tym Na wspólnej? przecież to gorszy gniot od Klanu, obejrzałem przez osattni tydzien co sie tam dzieje to masakra, zdrady, porwania do burdelu, fikcyjne sluby.. gniot gorszy od klanu xP

Bogdan4674

Zgadzam się.
Na Wspólnej to jakaś tragedia.
Zresztą tak samo jak Pierwsza miłość i M jak miłość.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Ja również z Wami się zgadzam!
W dodatku kiedy napisałem na fp Michaliny, że szkoda jej odejścia z Klanu, ona odpowiedziała "Trzeba iść do przodu". Ledwo powstrzymałem się od stwierdzenia "Chyba do tyłu".
Bogdanowi gratuluję, że udało mu się obejrzeć NW przez cały tydzień, ja po jednym odcinku w te wakacje miałem dość i stwierdziłem, że szkoda mych oczu na oglądanie tego serialu.

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Z tym na wspólnej to było całkiem przypadkowo, bo akurat byłem w miejscu, w którym nie miałem telewizora, a był laptop z playerem, więcjak to się mówi z braku laku lepszy kit,ale dobrze, że już jestem w domu i nie muszę patrzeć na ten szit. Nie wiem, jak ludzie mogą się emocjonować czymś takim...

Vaneska MKi nie wrzucałbym do jednego wora z na wspólnej, gdyż do MKi mam sentyment za czasy z Kisielem, tośmy nawet wtedy z kumplami patrzyli i się śmiali jak Włodek przychodził do Lucka na szachy.

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

Ja również nie wiem, to ja już naprawdę wolę oglądać ten nasz Klan. :)

Nie ma już Kisiela, jest za to wkurzająca Janka i przereklamowany Marcin. Dlatego też tego już nie oglądam.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

A ja Marcina bardzo lubię.

Bogdan4674

Wiesz, dawniej to ja też lubiłam M jak miłość.
Bo było w miarę sensowne, życiowe, Kisiel rzeczywiście śmieszny. Albo Simona haha ;)
No ale obecnie to tandeta i nudaaaaaa.

ocenił(a) serial na 4
Bogdan4674

Nowa Kamila? Dobrze że chociaż blondynka z długimi włosami, bo różnie bywa w serialach :D

ocenił(a) serial na 3
Bogdan4674

A w ogóle to jak Wam się podoba neoDaniel:

http://www.polskieradio.pl/10/1093/Artykul/1059364,Marek-Kossakowski-robie-rzecz y-na-ktore-mam-ochote ?

ocenił(a) serial na 1
Awdar

"- Chcę robić rzeczy, na które mam ochotę . To jest mój sposób na życie już od dłuższego czasu - przyznaje aktor. - Dwa lata temu podjąłem świadomą decyzję, że nie chcę brać udziału w castingach do reklam, choć swego czasu kilka zrobiłem." Tiaaa... bo klan to faktycznie sporo wyższy poziom ;]

ocenił(a) serial na 6
anarchistt89

Może na Klan miał ochotę. ;)

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Otóż to. Nie każdemu dane jest zagrać w kultowym serialu!

ocenił(a) serial na 2
franciszek_hanisz

ja bym chciał zagrać w klanie!XD

ocenił(a) serial na 2
Bogdan4674

Ewentualnie jakiegoś gangstera w Malanowski & Partners
xD

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

No to idąc na kompromis, może gangstera w Klanie? Od śmierci Rozłuckiego wakat niby jest.

ocenił(a) serial na 2
franciszek_hanisz

Bardzo chętnie, jeżeli ktoś by mi umożliwił hehe

ocenił(a) serial na 3
Awdar

SPOILER

"Jasiek udaje się do mieszkania Kobiego w nadziei, że dowie się czegoś o Ramonie. Tam czeka na niego niespodzianka."

O co tu może chodzić, no, jak się Wam wdaje? :)
No, bardzo jestem ciekaw :)

Awdar

Ramona będzie tam sprzątać :D

ocenił(a) serial na 10
vanilla_sky85

Oby tylko o sprzątanie chodziło.

ocenił(a) serial na 2
franciszek_hanisz

dowie się prawdy o Ramonie wreszcie D:

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

Normalnemu facetowi to by już dawno coś nie pasowało. Weźmy chociaż ten podejrzany wyjazd do Francji…

ocenił(a) serial na 3
franciszek_hanisz

Wyjazd do Francji nie miał nic wspólnego z tym sprzataniem, był na długo przed zatrudnieniem się Ramony w tej firmie. I nie był podejrzany, Ramona powiedziała o nim Jasiowi prawdę.

A te spoilery? Pewnie zwiastują odejście Ramony i Kobiego z serialu. "Kobi" już chyba w lipcu podał na fb info, że w tym roku zaczyna studia aktorskie w Madrycie, zdziwiłem się widząc go jeszcze w "Klanie".

ocenił(a) serial na 10
Awdar

Wiadomo, że tak ten wyjazd został przez nią wszystkim przedstawiony. Jednak przeszłość miała, jaką miała. Podejrzenia więc nie byłyby tak bezzasadne.

A odejście Ramony z serialu to przypuszczenia, czy jakaś sprawdzona informacja? Kto tak pięknie wysprząta salon, jak nie ona?

ocenił(a) serial na 3
franciszek_hanisz

Odejście Kobiego nie jest sprawdzone, tylko oparte na mocnej poszlace, jaką jest ta deklaracja aktora. Odejście Ramony to czysta spekulacja :)

ocenił(a) serial na 2
Awdar

Ja Bardzo się cieszę, że Ramona odchodzi D:

ocenił(a) serial na 3
Awdar

Norbert powróci w odcinku 2795 (raptem dwa odcinki po Kamili) i będzie chciał dalej być z nią. Ona zaś zdążyła się już z kimś związać w Niemczech.

ocenił(a) serial na 10
Awdar

Ooo, świetna wiadomość. Może chcieć przetrzepać skórę Niemiaszkowi.

ocenił(a) serial na 2
franciszek_hanisz

To by było fajne.

Ja czekam na romans Daniel Agata, może są jakieś infa dotyczące tego??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones