PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 451
ocen
2,8 10 1 35451
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Przełomowy taki odcinek po wakacjach , pojawienie się niewidzianych postaci , wspomnienie o Krysi ,
ponadto pielmienie - wprost do nieuwierzenia.

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Właśnie coś dziwnego, bo nagle ucięli dotychczasowe wątki, a pojawiły się zupełnie inne postacie. Większość z tych postaci według mnie jest niepotrzebna. Cieszy mnie jedynie powrót Alicji, no i może Deptuły.

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Powrót Cześki i Darka to jakaś parodia. Znowu wszystko będzie się kręciło wokół przedszkola...

elmoo_filmweb

Wiesz kiedyś były to postacie ważne , potem zaginęły , dobrze , że je pokazano , a jak dużo ich będzie i jakie będą z nimi wątki to inna sprawa. Ja wole ciekawy wątek z Cześką i Darkiem czy nawet Alicją i Sarną niż nudny z Elą i Jurkiem np. koparki czy kotem u Agi.

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Ciekawy wątek z Czesią i Darkiem? Czesia jest chora, Darek ją zastępuje. Ale emocje! Jak na grzybach... Oni się już dawno wypalili. Ich ostatni dobry wątek to był chyba jak Darek z Wiesią zdradzał Czesię, bo potem to już same zdrady i ta walka o Anulkę też mnie męczyła...

elmoo_filmweb

Dziś był początek,ja ich nie skreślam na starcie ,zobaczę co scenarzyści wymyślą.

elmoo_filmweb

Powrót głupiej Czesi i kur*wiarza Darka - nieeee !!!!!!!!!
Jak widzę tego beznadziejnego Darka, to mnie trzęsie. Skaranie boskie trafić w życiu na takiego faceta.
Każda na miejscu Czesi już dawno by go zostawiła.
Znowu się wczoraj Darek napalił na nową kobietę, tą co przyszła syna zapisać.

W tym przedszkolu nie ma żadnych dzieci ;)

Vanessa100

Zgadzam się - wątek Cześki i Darka beznadziejny, poza tym Cześka jakaś taka duża się zrobiła, czy tylko mnie może się tak wydaje. Poza tym Darek już, już startował do tej mamusi. Co za babiarz, aż żal.

ocenił(a) serial na 10
Contessa

To po ciązy , bo aktorka grająca Cześkę urodziła córkę :) Darek, chyba powoli wpada w seksoholizm :D

ocenił(a) serial na 10
Contessa

Ale pracuje nad zrzuceniem wagi :

http://www.pudelek.pl/artykul/72460/powierza_na_silownie_chodzi_z_3-miesiecza_co rka/

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Nie znoszę tej pary, nie wiem, skąd się wzięli. Mam wrażenie, że wyciągnęli Cześkę i Darka z jakiejś fabryki toreb skórzanych. I żeby nie było, nie mam nic przeciwko bohaterowi z "prowincji" (dosłownie i w przenośni), ale interesującemu, żywemu bohaterowi, a tych dwoje to takie prymitywne, prostackie i banalne istoty. Szczerze mówiąc, zadziwia mnie, jak oni prowadzą te swoje interesy i biznesy, skoro ich iloraz inteligencji, liczony wspólnie, jest co najwyżej równy temperaturze pokojowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones