PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683947}
7,1 3 409
ocen
7,1 10 1 3409
Klondike
powrót do forum serialu Klondike

Sknerus

ocenił(a) serial na 7

Gdy skończyłem ogladac serial przypomniał mi się stary, dobry Sknerus McKwacz i od razu sięgnąłem po swoje stare komiksy.

BlakJoint

Za to ja obejrzałam serial ze względu na pamięć o "Życiu i czasach Sknerusa M":). Pierwszy raz przeczytałam go z dobre 13 lat temu, ale wciąż jest wspaniały.

ocenił(a) serial na 7
mirka_42

Genialny komiks!!!

ocenił(a) serial na 7
czarna_maggie

Tak, ale świetne dopełnienie serii znajduje się w ,,Dzielnych Rycerzach"

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

Obawiam się, że nie kojarzę...

ocenił(a) serial na 7
czarna_maggie

W tym komiksie spotyka Matylde i dostaje list od ojca.

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

Ach, już kojarzę. :)

BlakJoint

Także nie kojarzę, mam tylko komiksy z serii "ŻiCSM"

ocenił(a) serial na 7
mirka_42

Ja osobiście mam grubo ponad 100 ,,gigantów" ^^

BlakJoint

Pozazdrościć, nie zbierałam gigantów, ale mam gdzieś zachomikowaną kolekcję Kaczora Donalda. Wiesz może jaki to był numer giganta z tą historią Sknerusa?

ocenił(a) serial na 7
mirka_42

To nie był gigant, tylko seria kilku komiksów. Lubie czasem wracać do dzieciństwa i poczytać sobie kilka komiksów:). A ostatni etap historii sknerusa był w komiksie ,,Dzielni Rycerze" i historia ,,List z domu"

BlakJoint

Ja dzisiaj też wygrzebałem życie i czasy sknerusa mckwacza, gigantów też mam sporo. Ogółem młody jestem, ale nie wiem czemu przestalem czytać te komiksy . Z tego co pamiętam to stwierdziłem, że są dziecinne. Teraz po 2-3 latach inaczej sądzę . Przeczytałem sobie dzisiaj kilka częsci i przypomniałem sobie, że taki serial wyszedł, to może go obejrzę. Według mnie jedne z lepszych komiksów, w przyszłości podrzucę je mojemu dziecku ;) Wie ktoś może gdzie kupić te starsze komiksy ?

ocenił(a) serial na 7
lubieksiazki

Chyba tylko i wyłącznie allegro.

BlakJoint

A genialny soundtrack do komiksu znacie? :)
11 utworów napisanych przez gościa z Nightwish.
Tu jeden z najlepszych: https://www.youtube.com/watch?v=ICBbTKy6sxE

ocenił(a) serial na 7
kendo777

Świetny tekst, świetny wokal. Gdy tego słuchałem łezka się zakręciła w oku. Nie ma to jednak jak Don Rosa.

Farewell, White Agony Creek
Farewell, the three spring thaws
One day I will return to you

ocenił(a) serial na 8
BlakJoint

Setki przeczytanych Kaczorów Donaldów, Donaldy i spółki, Giganty, Mickey Mouse & Donald Duck i inne... a nie znałem tej serii, o której wspominacie. Może dlatego, że kiedy czytałem te komiksy internet dopiero się rozkręcał i nie miałem żadnej wiedzy.
Dzięki panowie i zabieram się do lektury Życie i czasy Sknerusa McKwacza :)
A ten film/serial ma jakiś związek z komiksem?

ocenił(a) serial na 7
KaeM_4

Według mnie znajdziesz sporo nawiązań :)