PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 073
oceny
7,6 10 1 77073
Kości
powrót do forum serialu Kości

11 sezon

ocenił(a) serial na 10

Kiedy premiera 11 sezonu w Polsce?

krzysztof01peisert

Ponawiam pytanie czy ktoś wie coś na temat 11 sezonu w polsacie??

ocenił(a) serial na 10
daroni

radze zapomniec o czekaniu aż "puszą" go na polsacie. Internet to potęga, szukajcie a znajdziecie

dobry_rocznik88

mam go po angielsku nawet z napisami ale ten serial wole ogladac z lektorem zeby w pełni się skupic na tym co sie dzieje

daroni

Dla mnie również lektor był "walorem" tego serialu. Będę nawet na tyle "pokręcony" , że powiem więcej - nie wyobrażam sobie (a w każdym razie coś by mi nie pasowało, gdyby był to ktoś inny) nikogo innego jak Macieja Gudowskiego, który - jeśli dobrze pamiętam - czytał odcinki emitowane w Polsacie.

cOOba

od czwartku na AXN zaczyna się 11 sezon.

daroni

Głupio się przyznać, ale nie pamiętam już nawet odkąd Polsat nie emituje serialu. Najpierw pamiętam niedzielne wieczory (chyba gdzieś koło 22-giej), kiedy to nie było mowy, bym odpuścił choć jeden odcinek. Potem, jeśli się nie mylę przeniesiono go na wtorek, ale który to był sezon i ile lat temu - zabijcie, nie pamiętam.

Całkiem niedawno widziałem reklamę, że jest (lub ma być) emitowany na bodajże na AXN, ale obawiam się, że pomiędzy tymi odcinkami, na których przerwałem oglądanie a tymi, które emitowane są teraz będzie pewnie wieeeelka przepaść, To oczywiście marzenie ściętej głowy, wszak serial nie jest polski nie mniej nie miałbym nic przeciwko temu, by został wydany na jakimś nośniku - kupiłbym bez namysłu. Mogę oczywiście spróbować poszukać w sieci, ale szanse na znalezienie wszystkich spośród dotychczas wyemitowanych odcinków są bliskie zeru czy wręcz zerowe :-/.

cOOba

PS. W pewnym serwisie (by nie robić reklamy) znalazłem DVD z 8 sezonami, ale - zgodnie z opisem "Płyty nie posiadają polskiej wersji językowej, Brak polskich napisów, lektora/dubbingu" więc ich przydatność/wartość jeśli chodzi o oglądanie jest dyskusyjna. Ciekawe, czy pozostałe sezony też zostaną kiedyś wydane.....

ocenił(a) serial na 9
krzysztof01peisert

Na AXN jest reklama ze tej jesieni bedzie;)

ocenił(a) serial na 10
burakulka

Yaay!!! Nareszcie!!! Dzięki za informację!!!

ocenił(a) serial na 10
krzysztof01peisert

A ile jeszcze planują serii?

ocenił(a) serial na 10
DarkAngel1989

Słyszałem, że na dwunastej chcą skończyć... :(

ocenił(a) serial na 5
krzysztof01peisert

n apolsacie nie wiadomo kiedy ale od 20 pazdzienika bedize premiera 11 sezonu na axn.
co do 12 sezonu to prawda oficjalnie toostatni sezon i ma liczyc 12 odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones