PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 070
ocen
7,6 10 1 77070
Kości
powrót do forum serialu Kości

Pierwsze 3 sezony świetne. Niestety ostatnie sezony coraz gorsze, a jest mi z tego tym bardziej
przykro, że mam sentyment do tego serialu. W przeciwieństwie do CSI, które starało się być
troszkę na siłę poważne, to Kości od początku mrugały okiem do widza- a to wszystko dzięki
głównej bohaterce i jej współpracownikach. Do bardzo poważnego tematu jakim jest śmierć
podchodzili oni niemal bez uczuć (zwłaszcza Bones), co o dziwo powodowało wiele komicznych
sytuacji. Podobny zabieg zastosowany był w Hausie. Hausa interesowało rozwiązanie zagadki
medycznej a nie los pacjentów, co także wytworzyło specyficzny klimat w serialu. Wydaje mi się,
że niestety twórcom tego serialu brakuje już troszkę pomysłów na dalsze serie, brakuje temu
tematowi świeżości. Wszystko staje się wtórne, podobnie jak w Hausie i niedługo będzie musiał
nastąpić nieubłagany koniec. Mimo wszystko mam jeszcze nadzieję, że może akurat kolejny sezon
mnie czymś zaskoczy i będę nadal mógł pasjonować się przygodami Bootha i Brennan.

TomasT

Zgadzam się, ostatni sezon był robiony już trochę na siłę. Żałuję też, że tak bardzo zmieniło się zachowanie Brennan. Najbardziej lubiłam w jej postaci właśnie to, że nie była zbyt wylewna, miała problemy ze zrozumieniem żartów, sarkazmów itd. a teraz zachowuje się jak przeciętna osóbka... Zawsze pozostaje nam liczyć na to, że scenarzyści wymyślą jakiś fany zwrot akcji w kolejnym sezonie. :)

martar

Ja bym zniósł przemianę Brennan, bo w sumie fajnie się na to patrzyło;). Od fanatyka pracy, odszczepieńca, do szczęśliwej matki i żony, dla której rodzina jest najważniejsza. Serial się zmienił ewoluował, ale niestety chyba przy okazji zatracił to co do niego przyciągało widzów. A tym były zagadki kryminalne. Razem z Brennan i jej zespołem staraliśmy się odnaleźć rozwiązanie sprawy. Poza tym szokowało dosłowne pokazanie pracy zespołu- krojenie kości, wyciąganie mózgu..itp itd;) Po jakim czasie przyzwyczailiśmy do tego. Wszystko stało się wtórne, a sprawy kryminalne przewidywalne. Mimo wszystko mam podobną nadzieję, że nastąpi jakiś zwrot akcji, który pozwoli mi się pasjonować serialem tak samo jak podczas pierwszych 3 serii;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones