PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 068
ocen
7,6 10 1 77068
Kości
powrót do forum serialu Kości

Po pierwszych minutach narracji w tempie filmu z lat 50. (baaaardzo długa ekspozycja) wciągnęłam się w ten uroczy odcinek, usmiechając się za każdym razem, gdy któryś z bohaterów pojawiał sie w swoim nowym wcieleniu :-) Wiem, sam pomysł nienowy ("Castle" i odcinek gangsterski), ale pastisz świetny (nawet pastelowa kolorystyka filmów z tamtych lat została przywołana...). No i aktorzy mogli pokazać się z nieco innej strony...

ocenił(a) serial na 8
ACCb

Właśnie skończyłam oglądać ten odcinek. Naprawdę sympatyczny:) Byłam co prawda nastawiona na kolejny odcinek w laboratorium ale taki przerywnik był bardzo miły.

ocenił(a) serial na 9
ACCb

Prawda, fajnie, że pokazali pelanta. Szkoda tylko, że nie pokazali Zacharego. niestety teraz będzie długa przerwa między odcinkami. :(

a i mam pytanie czy pilot z końca odcinka pojawiał się w serialu?

ocenił(a) serial na 7
ACCb

Super odcinek. Zdałem sobie nawet sprawę jak bardzo podobają mi się filmy z akcją rozgrywającą się w latach 50.
Naprawdę przyjemnie się go oglądało.

ocenił(a) serial na 9
Xemidra


Spolier


Właśnie go obejrzałam. Nie potrafiłam wyobrazić sobie Bootha jako przestępcy. Na szczęście cały czas był nonszalancki. Prawdziwy dżentelmen. Byłam zaskoczona, gdy zobaczyłam Maxa jako szefa policji. Rozśmieszył mnie też Hodgins jako badacz dinozaurów. uśmiałam się też na widok Cam jako pokojówki, czy Arastoo jako pasera. Nie mogłam uwierzyć, gdy zobaczyłam ojca Angeli, współpracującego z Boothem. Nowy agent jako utrzymanek, w towarzystwie Daisy. Nieźle się ubawiłam oglądając ten odcinek. Caroline jak zwykle dostrzegła chemię między naszymi bohaterami. Pelant kompletnie mnie rozwalił. Na początku nie mogłam rozpoznać tej śpiewaczki, ale później przypomniałam sobie, że to jedna z nowszych asystentek w laboratorium. Świetny i zabawny odcinek. Dawno tak się nie śmiałam. Czasami patrząc na postacie nie mogłam porównywać ich charakteru z pierwotnymi postaciami. Rola Hodginsa pasowała do niego, Angeli też. Ale Cam rozbrajająca i niepasująca do Saroyan.To samo z Arastoo. Nowy agent pasował mi do swojej roli. Ale to na tym miało polegać. To chyba będzie mój najbardziej ulubiony odcinek. Początek, gdzie aktorzy odgrywali samych sieiebie, idących na premierę był bardzo przyjemny. Miałam nadzieję, że zobaczymy Sweetsa. Oby z czasem stworzyli coś podobnego ponieważ do ich drugi odcinek z odwróceniem ról ( śpiączka Seeley'a)

użytkownik usunięty
ACCb

Wczoraj był emitowany w TV w ramach wakacji. Jeden z moich ulubionych odcinków <3

ACCb

czy serial jest ciekawy ja kocham angel and buffy czy ten serial kosci tez jest inr iteresujacy i wcviagajacy

SarahGellar

David Boreanaz jest interesujący w każdej roli ;).
To serial kryminalny, w którym co prawda pracownicy laboratorium mają niesamowite umiejętności, ale bazują na wiedzy i umiejętnościach. Każdy odcinek to inna zagadka czyjejś śmierci, którą rozwiązuje agent FBI przy pomocy słynnej antropolog, nazywanej "Kości". Dodatkową atrakcją są interakcje między głównymi bohaterami (z przewidywalnym zakończeniem). Mnie wciągnęło aż do ostatniego odcinka, mimo powtarzalności fabuły - całość na pewno ratowały ciekawe postacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones