PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 073
oceny
7,6 10 1 77073
Kości
powrót do forum serialu Kości
ocenił(a) serial na 5
Kasandra_666

oj było by dobrze bo serial mi sie jzu znudzil ,z dobrego serialu kryminalnego wyszlo ostatnio obyczajowka -familijka nic specjalnego nuda ..
ale chyba bedzie tak poko w amerycyce calkiem ogladalnosc nie padnie i wtedy skasuja serial..

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

To niestety prawda. Te męczące sceny pod koniec każdego odcinka. Ciężko się to ogląda.

Mar_28

Niestety Kości wiele ostatnimi czasy straciły. Stałe elementy odcinków nie są już dla mnie tak ciekawe, relacje między bohaterami też przewidywalne. Nie czekam już niecierpliwie na następny odcinek ale oglądam nowe odcinki czekając na poprawę.

ocenił(a) serial na 5
martusia_468

mama tak samo masrtusia szkoda czasu juz na ten serial..nic juz w nim nie zobaczymy jak dla mnie sie wypalil

Kasandra_666

Z tego co czytałam to ma powstać kolejny sezon ponieważ oglądalność jest całkiem dobra. Nie jest to oficjalne, ale w wywiadach czytałam że jest wysoce prawdopodobne. I dobrze! :)

ocenił(a) serial na 10
jolka9090

Fox jeszcze sie nie okreslil co do 11 sezonu. Aktorom koncza sie kontrakty,ale Emily powiedziala ze jest jeszvze wiele historii do opowiedzenia i ze jest za: ) coz 11 grudnia wyemituja 200 odcinek potem przerwa do marca ze wzgledu na ciaze Emily: ) gratki!

ocenił(a) serial na 5
marcia2626

to prawda wszystko wyzej,,ale przydalo by sie juz serial zakonczyc bo strasznie nudny jest i gadanie bones wszystko wiedzacej i najmądzejszej strasznie meczace..obyczajówka jak w pysk strzelil zero kryminalu,,,ja go teraz nie skasuja po 10 sezonie to beda go ciaglo i ciaglu az ogladalnosc padnie i wtedy dopiero..tylko po co lepej teraz poko ma to sens niz potem jak juz wszystko sie kupy nie bedzie trzymac..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones