PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558436}

Kobieta ze stali

Soy tu dueña
7,7 471
ocen
7,7 10 1 471
Kobieta ze stali
powrót do forum serialu Kobieta ze stali

Oglądałam drugą połowę serialu na nie istniejącej już chyba Zone Romantice a początek na TVN7. I powiem że po obejrzeniu początku serialu, uważam że Jose Miguel nie jest wcale lepszy od Alonsa. Rosendo miał rację, Jose Miguel to laluś, który przyjechał sobie z miasta i zgrywa cowboya. Pozer który może nie jest najbogatszy, ale ma na tyle dużo kasy, że może sobie kupić sobie samochód, ale woli jeździć konno. Ciekawe, że chociaż nie robił tego od ponad 20 lat, to wciąż nie wyszedł z wprawy.

Teraz do rzeczy....Nie podoba mi się to jak napalił się na Valentinę. Najlepszy numer odstawił, kiedy ukąsił ją grzechotnik. Nigdzie w pobliżu nie było żadnej szmaty, ścierki czy innego kawałka materiału, którym mógł by obwiązać jej ranę? Musiał koniecznie zdjąć koszulę, rozerwać ją i przy okazji pokazać swoją muskularną klatę, mięśnie i kaloryfer na brzuchu? I dla czego musiał zawieść ją do lekarza konno? Jak twierdził, nagle wszystkie drogi w okolicy stały się nieprzejezdne nawet dla samochodu terenowego. Niezły kit! No i to jak ją pocałował na siłę....jak dla mnie porażka. Poznał Valentinę może 3 odcinki wcześniej a już próbuje ją poderwać! Ja absolutnie nie wierzę w jakąkolwiek miłość Jose Miguela do Valentiny, przynajmniej na początku serialu. Widać, że Jose Miguel ma mentalność macho. Dla niego możliwość zdobycia kobiety o takim charakterze jak Valentina, to po prostu wyzwanie, które ma potwierdzić jego męskość i podbudować ego. I nic więcej!

Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale ja tak to widze.

ocenił(a) serial na 8
christinearron

Zgadzam się w 100 %%%,też tego piz.dusia nie lubię,typowy laluś z dziecinnym zachowaniem.Wole o 100 razy Alonso.!

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Ja też sto razy wole Alonsa.

angelboyer

Ja też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones