PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558436}

Kobieta ze stali

Soy tu dueña
7,7 471
ocen
7,7 10 1 471
Kobieta ze stali
powrót do forum serialu Kobieta ze stali

Nie widziałąm jej w zadnej telenoweli ,ale trzeba przyznac ze na 41 lat w telenoweli tyle miała to wyglada ok, nie widac zadnych botoksów czy zabich ust jak u Spanic a przeciez jest 4 lata młodsza ,nie wiem czemu tak sie oszpecaja chca wygladac młodziej a jest na odwrot.Nawet jesli co robiła z twarza to zachowała umiar.

ocenił(a) serial na 8
mika26

Czytałam, że Lucero, Fernando Colunga i Gabriela Spanic przed kręceniem telki przeszli jakieś zabiegi plastyczne. Także już nie wiadomo co włosy, a co sznurki za uszami

Edi13

Fernando Colunga wysmiał te plotki

ocenił(a) serial na 8
mika26

Zdziwiłabym się gdyby się przyznał. Wystarczy porównać jego zdjęcia z tymi sprzed kilku lat - widać, że jego twarz nie jest naturalna...

Edi13

nie ma co sie czepiac jest cudowny ,przystony , ma super ciało ,te miesnie marzenie ,ja nie widze roznicy w jego wygladzie oczywiscie jest starszy niz w Esmeraldzie to wiadomo ale czas jest dla niego łaskawy.

ocenił(a) serial na 8
mika26

Nie czas tylko skalpel. Jeszcze w entradzie "Kobiety ze stali" pokazują na zbliżeniu jego sflaczały brzuch. Żenada

Edi13

oj złosliwosc przemawia przez niektórych, niejeden w jego wieku chciałby tak wygladac , i nie jedna chciałaby miec takiego faceta .Sflaczały brzuch dobre sobie,moze sie podobac lub nie ale po co takie sformułowania

ocenił(a) serial na 8
mika26

Jaka tam złośliwość... Oglądałam "Kobietę ze stali" jakiś czas temu i lubiłam postać, którą grał Colunga, ale nawet wtedy uważałam, że ma sflaczały brzuch i nie powinni dawać tego ujęcia:)

ocenił(a) serial na 8
mika26

A wolałabym raczej takiego faceta jak Daniel Arenas albo Mauricio Henao;)

Edi13

aha to rzeczywiscie róznimy sie gustem ten pierwszy gra W dzikim sercu tak?Jak go tylko zobaczyłam kto bedzie grac w tej telenoweli zawiodłam sie ,ale teraz ogladam Kobiete ze stali i tamtej nie zaczynam nawet ogladac.A co do wygladu Juan Soler tez jest superowy tak mam podobaja mi sie starsi a mam 28 lat.

ocenił(a) serial na 8
mika26

Tak, Daniel gra w "Dzikim sercu", ale już od dawna bardzo go lubię:) Jest mega przystojny i ma super głos;)
No to rzeczywiście gustujesz w starszych, bo i Fernando i Juan są już dobrze po 40

Edi13

maja prawie 50

mika26

Jesteśmy prawie w tym samym wieku i z Twoich postów wnioskuję, że mamy podobny gust. Już dawno nie oglądałam telek ale na tą skusiłam się właśnie ze wzglądu na Fernando.

salvame

jeszcze 2 dni ,byle do czwartku ,i nareszcie w koncu pojawi sie wyczekany Jose Migel .

mika26

Nareszcie :D

mika26

Lucero - ależ ona dla mnie jest na swój sposób przepiękna. Ma coś takiego w twarzy, nie wiem jak to nazwać "miękkiego" "uroczego". Może nie jest klasyczną pięknością. Ale na protkę idealna, wiek też zadziwiający.

Ten jej uśmiech jest ujmujący, kiedy się uśmiechnie przypomina mi THALIĘ. Wiem, że nie wszyscy ją lubią i uważają za marną aktorkę. Ja też na początku nie byłam do niej przekonana, ale brava dla niej bo pokazuje wszystkim kobietom 40+ jak cudownie można wyglądać.

A w Hołdzie dla Gaby Spanic /którzy tak ją wszyscy uwielbiają/ ten serial dla niej powinien zmienić nazwę na 'Kobieta z Botoksu'.

kocyk_

Ja tez uważam, że Lucero pięknie wygląda w Kobiece ze stali i ma śliczny uśmiech.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Lucero bardzo pięknie wygląda w KZS. Śliczna jest i te jej stroje, które pasują do niej. W Mañana es para Siempre tak ładnie nie wyglądała jak tu.

kocyk_

Nie przecze ze aktorstwo narazie srednio jak dla mnie ,ale moze bdzie lepiej .Natomiast wyglad super

ocenił(a) serial na 10
kocyk_

kocyk_ Chyba nie zabronisz mi, nam jej uwielbiac :p ;) a co do LU to sie zgodze ma piękny uśmiech :)

kasiapiecha86

Nie no, ja Gaby też lubię.
Szkoda tylko, że niedługo ten piękny uśmiech Lucero zniknie na jakiś czas - nie wiem, nie oglądałam tej telenoveli, ale się domyślam.

ocenił(a) serial na 10
kocyk_

Niestety tak się stanie, także naciesz sie tym pięknym uśmiechem.... :( potem to już bedzie tylko żal i humorki Valentiny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones