PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159626}

Kobra - oddział specjalny

Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
7,1 8 523
oceny
7,1 10 1 8523
Kobra oddział specjalny
powrót do forum serialu Kobra - oddział specjalny

Zaczne od tego że nie wyobrażam sobie tego serialu bez Semira.Jest już tak długo i tak go polubiłam że gdyby zniknął z filmu chyba przestałabym go oglądać.A to już swoista reguła że partnerzy Semira zmieniają się jak pory roku :)Frank Stolte,Andre Fux,Tom Kranich,Jan Richter...buło ich naprawdę wielu,jednak dla mnie osobiście najlepszy duet tworzył Semir z Tomem.Grali tak naturalnie,że ciężko to porównać z innymi bohaterami. A jakie jest Wasze zdanie???

justyna04061993

Moim zdaniem najlepszy duet to Semir i Tom. Jak dla mnie to niezapomnieny duet. Świetnie się rozumieli, ich wspólne akcje były fantastyczne i wogóle mogliby być przykładem przyjaźni do końca. Inni partnerzy śledczy Semira też byli fajni i sympatyczni, jednak to nie było to samo co z Tomem.

ocenił(a) serial na 10
Patrycja11

Tom był super, szkoda w ogóle że ci partnerzy się tyle razy zmieniali

ocenił(a) serial na 10
justyna04061993

Mi też najbardziej podobał się duet Tom i Semir no I Jan i Semir

ocenił(a) serial na 10
Marek32

W sumie i ten i ten dobry

ocenił(a) serial na 10
makarow

Pzdr!

ocenił(a) serial na 10
justyna04061993

Zgadzam się!

anna7hp

Bez wahania Tom i Semir.
Tą szczególną więź aż się z daleka wyczuwało. Widać, że poza filmem także się przyjaźnili, grali tak niesamowicie naturalnie a szczerą, bezgraniczną przyjaźń na kilometr było widać. Odcinki gdzie porwano Toma i myślał on, że Semir nie żyje, lub jak Semir myślał, że Toma zabito... czułam się jakby to działo się na prawdę, to było niesamowite. Lub odc z pogrzebem Toma, reakcja Semira- płakałam jak dziecko.
Dzięki Rene zaczęłam oglądać Kobrę... Przypadkiem włączyłąm TVN, gdzie była scena z Tomem, tak mi się spodobał, że oglądałam już dalej, jest mega przystojny :)

Aishwaryaaa

A co do drugiej zmiany jak już ktoś wspomniał- mi się bardzo podoba. Szkoda, że tylko 2 sezony zrobili.

ocenił(a) serial na 9
anna7hp

Semir Gerkhan i Tom Kranich .Najlepsi.

ocenił(a) serial na 9
kobra116

Też uważam że najlepsi byli Semir Gerkhan i Tom Kranich.

dziabal13

semir i tom są najlepsi

ocenił(a) serial na 10
dziabal13

Mi też najbardziej podobał się duet Tom i Semir no I Andre i Semir

ocenił(a) serial na 8
anna7hp

oglądałem ten serial jak byłem dzieciakiem to zdaje się 97 rok, miałem jakieś 5 lat, był to wtedy mój ulubiony serial.

ocenił(a) serial na 10
anna7hp

Semir i Tom - duet niezapomniany, zabawny, całkowicie dopasowany

ocenił(a) serial na 10
karlotta

Popieram, ale Gedeon też nie był zły

ocenił(a) serial na 10
alert_fur_Cobra

Fakt, też pasował

anna7hp

najlepsze duety to :
1.Semir Gerkhan - Andre Fux
2.Semir Gerkhan - Tom Kranich

ocenił(a) serial na 10
anna7hp

Semir Gerkhan i Tom Kranich - bezapelacyjnie.:)

ocenił(a) serial na 9
anna7hp

Ja też najbardziej lubię ten duet Semir-Tom:)

ocenił(a) serial na 10
ms_Estreicher

W sumie to każdy z tych duetów jest udany, tylko do niektórych bardziej się przyzwyczajamy

ocenił(a) serial na 10
alert_fur_Cobra

dla mnie ten z Tomem

ocenił(a) serial na 10
compresorrr

Klasyk:)

ocenił(a) serial na 10
anna7hp

dla mnie ten z Semira z Gedeonem

ocenił(a) serial na 10
alert_fur_Cobra

Dla mnie the best jest Semir i Andre, ciekawy był też pierwszy sezon, z Frankiem (wgl szkoda że były tylko 3 odcinki z Ingo Fischerem). Dopiero gdzieś tam dalej standardowo - Tom i Ben

ocenił(a) serial na 10
piotrek18tw

Najważniejsze, że Semir się trzyma:)

ocenił(a) serial na 10
alert_fur_Cobra

Mnie najbardziej podobał się duet Tom i Semir no I Andre i Semir

ocenił(a) serial na 10
Marek32

Bo to 2 najlepsze

ocenił(a) serial na 10
Koper_Zielona

Chyba rzeczywiście tak

ocenił(a) serial na 10
Marek32

Klasyki:)

anna7hp

Semir i ben is the best

ocenił(a) serial na 8
paulacisz

popieram :D jak dla mnie były to najśmieszniejsze sezony :D

ocenił(a) serial na 10
paulacisz

W sumie duet Semir - Ben jest spoko, ale najlepszy jest duet Semir - Tom. Bardzo żałowałam, że odszedł Ben, bo zdążyłam się już przyzwyczaić do tej pary. Właśnie widział drugi odcinek z Alex'em i na razie ta para nie trybi, to już lepiej się dogadywał Semir z Chrisem (partner Semira pomiędzy Tom'em). Ale zobaczymy co czas pokaże.

ocenił(a) serial na 10
anna7hp

Jak dla mnie najfajniejsze duety to Semir z Andre, Tomem, Chrisem i Alexem. Z Janem średnio mi się podobał, a Frank był za krótko by ocenić. Z kolei odcinki z Benem były tak żenujące a ich humor tak nie śmieszny że już od lat czekałem aż wreszcie się go pozbędą i dopiero rok temu się doczekałem, ale było warto bo najnowsze odcinki są o niebo lepsze :-) Szkoda tylko że tak późno, aczkolwiek już od 33 sezonu były lepsze odcinki. Tak najbardziej to chyba jednak doceniam duet z Alexem bo fajnie i stopniowo budują ich relacje. Nie jest to przekolorowane co odcinkowe ratowanie sobie życia co odcinek jak w odcinkach Becka, co było dla mnie mega przegięte i niewiarygodne.

Ozzy_Osbourne

Ja też nie lubię Bena. Powinien odejść o wiele wcześniej, bo ta nachalnie żartobliwa konwencja serialu była strasznie męcząca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones