PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159626}

Kobra - oddział specjalny

Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
7,1 8 523
oceny
7,1 10 1 8523
Kobra oddział specjalny
powrót do forum serialu Kobra - oddział specjalny
Hans_Kloss

Dzisiejszy odc. Bad Bank, sezon 29.

Hans_Kloss

Piatkowy Toter Bruder, odc nie są kolejno http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Alarm_f%C3%BCr_Cobra_11_%E2%80%93_Die_Autob ahnpolizei_episodes

Hans_Kloss

Stare odcinki, sezon X z Tomem, Schwarze Witwe /Czarna Wdowa

Hans_Kloss

Widzę, że jesteś dobrze zorientowany w sezonach, które są teraz emitowane w tv, pomyślałam, że może mógłbyś mi pomóc w "zidentyfikowaniu" odcinka, który leciał dziś (29.05) o 9:40 na tvn7. Trochę się gubię w tych sezonach. Na wikipedii są inne dane, na imdb też...

humalassa

Może krótko streścisz odcinek? Aktualnie o godz 17 już nie ma, wtedy ten sam odcinek był powtarzany następnego przed południem.

Hans_Kloss

Nie oglądałam od początku ale "z doskoku", ale postaram się jakoś streścić.
Jakiś przestępca uratował życie Semirowi, który później nazywał go aniołem stróżem. Później ten "zły" został przyłapany na rozmowie z Semirem, toteż został on posądzony o współpracę z policją. Następnie przestępcy zaplanowali skok na kasę z targów.
W każdym razie, ostatnie sceny miały miejsce na lotnisku gdzie ten "anioł stróż" miał uciec ze swoją dziewczyną przed kolegami, którym ukradł kasę ze skoku. Niestety został trafiony w brzuch i umarł. Mam nadzieję, że coś z tego zrozumiałeś :)

humalassa

Ostatni skok? http://cobra11.pl/ostatni-skok/

Ta fabuła przypomina trochę "Gorączkę'' z DeNiro i Pacino. Nawet on nosił popielaty garnitur i biała koszulę jak DeNiro. Spalenie karetki itp.

Druga charakterystyczna sprawa jest taka, że w odcinku tą dziewczynę gangstera gra Daniela Wutte, która to aktorka w późniejszych sezonach gra Sussane kolejną sekretarką na posterunku. Obecna sekretarka Petra, gdy zabili Toma, odejdzie.

Hans_Kloss

Tak, to ten! :) Bardzo dziękuję.
Oglądałam "gorączkę" ale dopiero po twoim komentarzu dostrzegłam podobieństwa.
Jeśli chodzi o dublowanie ról, zauważyłam ostatnio, że nie tylko polskie produkcje mają z tym problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones