PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159626}

Kobra - oddział specjalny

Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
7,1 8 522
oceny
7,1 10 1 8522
Kobra oddział specjalny
powrót do forum serialu Kobra - oddział specjalny

Rewelacja!

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie jest to serial kompletny, któremu jedyne czego brakuje to dalsza współpraca Semira z Benem.
Moim zdaniem jak i sporej ilości użytkowników na tej stronie, Ben był najlepszym partnerem Semira.
Muszę jednak przyznać iż postać odgrywana przez Daniela Roesnera jest naprawdę w porządku, da się oglądać. Szkoda tylko że postać przez niego odgrywana nie jest nawiązaniem do jego epizodycznej postaci w wcześniejszych odcinkach Kobry 11 - Tacho.

ocenił(a) serial na 10
SimonCruz

Popieram, z tym że dla mnie najlepszy partner to Tom Kranich, potem Jan, Ben też był OK, a najgorszy Alex, który niestety jest w serialu stanowczo za długo....

ocenił(a) serial na 10
alert_fur_Cobra

Najlepszy był Alex. A najgorszy właśnie Ben i ten nowy co zastąpił Alexa.

ocenił(a) serial na 8
alert_fur_Cobra

Odświeżę temat. Kobrę zacząłem oglądać od niedawna. Nie znam Alexa ani Bena, zacząłem gdy partnerem Semira był Jan i uważam,go za najlepszego partnera. Teraz oglądam odcinki z Tomem (gdy powrócił z tego co czytałem) i na pulsie z Paulem i uważam,go za drugiego najlepszego. Te z Tomem to takie nijakie są. A serial ogólnie super i te wypadki na autostradzie .

SimonCruz

Ben był zdecydowanie najgorszy i powinien odejść dawno temu. Przez niego serial zmienił się w kiepska komedię. Ich przyjaciel ginie w wypadku, a ten narzeka, że zjadł mu muffina. Co to ma być?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones