PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95810}

Kojak

7,3 8 055
ocen
7,3 10 1 8055
7,4 5
ocen krytyków
Kojak
powrót do forum serialu Kojak

Telly przystojniak

użytkownik usunięty

Zwykle nie piszę takich rzeczy, bo zdecydowanie gustuję w kobietach, ale ile lat miał Telly w latach, gdy produkowano serial ? Od jakichś 51 - 56, tak ? Uważam, że ten facet był nadal niesamowicie przystojny, chyba nawet bardziej, niż kiedykolwiek, nie to co te dzisiejsze metroseksualne nakremowane gwiazdeczki, prawdziwy męski chłop i założę się, że baby leciały za nim jak opętane lol :D
Z drugiej strony jego brat, George to taki troszkę śmieszny misiu z afro, ale też sukinkot coś w sobie ma hahah
Jak sądzicie kobiety ? :-)

ocenił(a) serial na 10

Nie masz może nagranego tego serialu?

użytkownik usunięty
mecenas1939

Niestety, przykro mi.

ocenił(a) serial na 9

Ja to się zdziwiłem, że Kapitan Frank, czyli Dan Frazer jest zaledwie trzy miesiące starszy od Telly'ego Savalasa, bo w serialu wygląda na minimum 10-15 lat starszego. Jak na ironię to właśnie Frazer pożył najdłużej bo dociągnął 90-tki. Co do samego Kojaka to miał świetny styl, garnitur, kapelusz, cienki papieros lub lizak, świetna gadka. Jak dla mnie taki serialowy James Bond. Telly idealnie nadawał się do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones